Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden másnap együtt...

Ha minden másnap együtt vagyunk a párommal akkor össze kell, hogy jöjjön a baba, nem? Ha egészséges a pár, akkor tuti, ha peteérés is van.

Figyelt kérdés
Mikor van pontosan pé., ha érzi az ember a mellfeszülést, vagy előtte vagy utána?
2010. szept. 22. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, összejön. Kérdés, hogy mikor. Nincsen rá garancia, hogy már rögtön a első hónapban ez megtörténik.
2010. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pedig elvileg sztem. össze kéne jönnie! Ha minden klappol. Egyébként nemsokára 3 év :) és hááááát
2010. szept. 22. 09:21
 3/10 anonim ***** válasza:
3 éve próbálkoztok? Kivizsgáláson voltatok már? Mert ennyi idő alatt tényleg illett volna összejönnie.
2010. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Össze kéne jönnie, de hiába működik jól minden, akkor se biztos, hogy összejön sajnos, ezt fel nem tudom fogni, miért...
2010. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a doki azt mondta, hogy ha mindkét félnél minden OK és jókor is vannak együtt, akkor is csak 25% esély van minden hónapban a teherbeesésre, tehát szerinte az a teljesen normális, ha 1 éven belül jön össze a baba. Aztán már máshol is hallottam ezt a számot.

3 év azért már sok!

2010. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi 2 naponta voltunk együtt,és elsőre összejött,de szerintem amúgy ez nem ilyen egyszerű.Sok mindennek okésnak kell lennie.Pl.ha egy férfinek egy picit rosszabb minőségű a spermája.
2010. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van hogy teljesen egészsége párnak is hónapokat vagy éveket kell várnia....ha olvasod elég sokat ezt az oldalt, rengetegen írják hogy nincs olyan hogy tutira összejön rögtön ha mindkét fél egészséges..............különben sokkal sokkal egyszerűbb lenne a gyermekvállalás.
2010. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Természetesen voltunk már kivizsgáláson mindketten. Most a végére már nincs több ötletük a dokiknak. Szerintük Ok. minden. De csak az egyik petevezetőm átjárható ez ugye már csak 50 % és ha azt a 25%-ot nézem akkor biza havonta nekünk csak 12,5% jár. Hát ez nem túl bíztató. Én is tudom, h. azért ez nem így megy, de nem fér a fejembe. "napont az azt jelenti, hogy tuti nem hagyod ki, a peteérést, hiszen a kisfickók éldegélnek még odabent, s mire elfáradnának pont jön a felmentősereg.

Komolyan nem tudom mit lehetne még tenni.

DE tegnap azt mondtam, hogy elég volt, nem tépem tovább magam. Sok volt már. Ha nem hát nem! Aztán majd őszhajú néni leszek mire jön az a gólya. :S

BOCS MINDENKINEK....

Azért köszi a válaszokat

2010. szept. 23. 07:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ha csak az egyik petevezetőd átjárható csak, akkor persze kevesebb az esélyed, de 3 év akkor is sok. Ez már nem lehet véletlen, de lehet, hogy nem gondoltak mindenre az orvosok. Sima nőgyógyásznál voltál? Mert azok bizony elég nagyvonalúak kivizsgálást illetően. Ne add fel ilyen könnyen, menjetek el meddőségibe, lehet, hogy banális oka van, ami könnyen kezelhető. Akár lehet ilyen pajzsmirigy rendellenesség is, amit könnyű kezelni, de a nőgyógyászok még sem gondolnak erre és nem nézetik meg. De ezer ilyen dolog lehet, ez csak egy példa, ha meddőségi orvoshoz fordultok lehet sokkal gyorsabban lesz erdmény. Sok kitartást és sikert Neked!
2010. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már voltunk mindenhol. Az telt 2,5 évbe. Szóval nem tudnak semmit. Most már megtették, amit lehet. Elvileg már ugye van valami esélyünk azzal az egy petevezetővel...

Úgyhogy nekem ez jutott egyenlőre


de kösz

2010. szept. 24. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!