Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 3 nappal...

Menstruáció előtt 3 nappal görcsölő has normális? Vagy lehet terhesség jele is? A ciklus 4. napján voltunk együtt.

Figyelt kérdés

2022. júl. 23. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhesség jele is, meg azé is, hogy 3 nap múlva meg fog jönni.
2022. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen görcsöl mielőtt megjön, még sosem voltam terhes.
2022. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Számomra annyit jelentene, hogy hamarabb fog valószínűleg megjönni.

Ha védekeztetek semmi okod aggódni.

2022. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig így van, mielőtt megjön. Ebből aztán nem lehet terhességre gyanakodni.
2022. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján vagy egy-két nap késes után teszt, és akkor nagy valószínűséggel biztos választ fogsz kapni!
2022. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott görcsölni...már többször hittem terhességnek, de soha nem baba.
2022. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
62%
Lehet csak előjel. Szerintem ne stresszeld túl a dolgot(persze csak ha nem akarsz babát) mert ha idegeskedsz nem fog megjönni és pár napot késni fog, és még az jól rá tesz egy lapáttal(tapasztalat)
2022. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!