Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10.dpo, görcsölgetés,barnázgatás?

10.dpo, görcsölgetés,barnázgatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Gondolom irtó hülye kérdés lesz.. csak már nem tudom mire gondoljak.

10.dpo-nál járok, csináltam tesztet - negatív!

Viszont ma elkezdtem barnázni, és a nem megszokott módon görcsölgetni (nem igazán szoktam mensi előtt)

Ez azért fura, mert ez a 10.dpo, de előbb is volt ovum 3 nappal mint szokott.

Szóval az alap 28 napos ciklusomhoz képest még hamarabb is vagyok.

Rendes ciklus szerint 30.-án kellene megjönnie, előbbi ovu szerint 27.-én.


Ilyenkor ha görcsölgetek nyilván lehet pms tünet, beágyazódás is.

Viszont ilyen koràn, ha rossz helyre ágyazódik be, méhen kívűl, érződhet? Okozhat ez görcsöket? Vagy ez korai nagyon ?


Nem tudom mi a francért ez az első gondolatom, de lehet azért mert tartok tőle.



2022. júl. 23. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Bocsánat, de tényleg hülye kérdés!

Ilyenkor inkább arra gondolnék, hogy hamarabb fog megjönni. Egyáltalán nem éreznéd a méhen kívüli terhességet, sőt ha baj van, akkor sem konkrétan, csak hogy vérzel. Ami nem beágyazódáskor történik, hanem hetek, de esetedben inkább egy hónap múlva.

2022. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen kb. Én is erre gondoltam, csak sok sikertelen hónap után, és sikertelen terhesség után sajnos minden eszembe jut.

Nyilván nem vagyok hülye, csak màr inkább tartok ezektől.

Egyszer mehetne minden simán!

2022. júl. 23. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Semmi sem működik simán! Valószínűleg túlfigyeled magad. Méhen kívülit csak akkor vennél észre magad, ha nem mennél el 6-8 hetesen terhesség megállapításra. Ott kiderül, ha nem jó helyen van.
2022. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugtattál! :)

Bízzunk a legjobbakban:)

2022. júl. 23. 21:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!