Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvos 16mm összeesésben lévő...

Orvos 16mm összeesésben lévő szabálytalan alakú tüszőt látott, az mikor repedhetett meg vajon? Megrepedt egyáltalán vagy csak összeesett?

Figyelt kérdés

Ha pl egy 20mm tüsző megreped és elkezd összeesni mikorra éri el a szabálytalan alakú 16mm-t?

Vagy hogy van ez pontosan? Megreped és utána egyből kisebb lesz?

Illetve tuti hogy megrepedt vagy létezik olyan is hogy csak összeesik de nem reped meg és nem szabadul ki petesejt?

Ebben a hónapban a szokásossal ellentétben nem éreztem az ovus tüneteket ezért is félek hogy talán meg sem repedt valójában.



2022. júl. 26. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem ott a dokitól kérdezted meg?
2022. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mert csak elmondta hogy ott a szabálytalan alakú összeesésben lévő tüsző ami alapján szerinte 1-2 napja volt pé. Utána kezdtem csak el gondolkodni hogy nem is éreztem semmi ovus tünetet pedig szoktam. Azt mondta a doktor ha összeesőben van az azért mert megrepedt.


De amúgy össze tud úgy is esni hogy nem reped meg és szabadul ki belőle petesejt? Nagyon félek hogy annak ellenére amit mondott a doktor. Meg miért ilyen kicsi? Csak 16mm volt. Ha előtte repedt meg nem sokkal mikor voltam uh-n, nem kellene akkor is nagyobbnak lennie?

2022. júl. 26. 10:20
 3/12 anonim ***** válasza:

A választ megadta a doki...volt ovud. Amúgy nem esnek össze,.ha nem reped meg tovább nő és ciszta lesz belőle ami az esetek többségében szimplán mensivel távozik.


Az előző ciklusom nekem is fura volt, elmaradtak az ovus tünetek...nyákom semmi nem volt,.pedig sok szokott lenni... hasam se fájt... aztán 29 napos ciklusom lett a szokásos 31-31 napos helyett....így pont lekéstük a megfelelő időpontot babához.. szóval van ilyen is.

2022. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Na hát nekem ugyanez. Rendszeresen 16-18.nap körül szokott lenni pé. Most se termékeny nyák, se hasszurka nem volt. Gondoltam biztosan 18.napon lesz pé.

15.napon mentem az uh-ra erre mondják hogy megvolt. Ezért is lepődtem meg nagyon. Ráadásul ovu után egyből megfájdul mindig a mellbimbóm. Most az sem történt meg. Nem értem az egészet.


Még arra ha tudsz válaszolnál, hogy 16mm összeesett tüsző vajon mekkora lehetett? Ugye nagyobb 16 mm-nél?

2022. júl. 26. 10:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Olyat mondott vagy írt a leletre, hogy Douglas folyadék látható? (Vagy nem látható) ha volt tüszőrepedés rövid időn belül, akkor kell látszania a folyadéknak.
2022. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az van a leleten hogy douglasban folyadék nincs. De hogy azt megnézte vajon rendesen vagy csak odaírta a lapra nem tudom. Semmi említést nem tett róla csak a tüszőt nézte leginkább :( Mindenképpen kellene ott lennie folyadéknak ha 1-2 nappal az uh előtt repedt meg?
2022. júl. 26. 11:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tudom, annak még valahány napig látszódnia kell.
2022. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És ha előbb repedt meg a tüsző mégsem 1-2 nappal előtte akkor ennek a szabálytalan alakú tüszőnek kisebbnek kellene lennie mint 16mm?

Nagyon el vagyok veszve a témában eddig legalább egyértelműen tudtam a jelekből mikor van pé de ez most összezavart nagyon.

2022. júl. 26. 11:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj el egy progeszteron vérvételre és megkapod a választ 100% rá.
2022. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az lesz bár addig 100x megőrülök még hogy mi van.
2022. júl. 26. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!