Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnatok kerlek kepet feltolte...

Tudnatok kerlek kepet feltolteni a pozitiv x-epil tesztcsikjaitokrol?

Figyelt kérdés
Szeretnem latni hogy kb milyen eros masodik vonalat kellene latnom

2022. júl. 27. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha van második vonal , ami időn belül jelent meg és színes , az pozi .

Minden esetben amikor hiányzik a felsoroltak közül bármi , akkor negativ .

Csak az LH teszt esetén számít a 2. csík erőssége :)

2022. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem várt előtt 1 nappal ilyen volt az alsó az x, a predictoron már majdnem egyforma volt a 2 csík.


[link]

2022. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Az xepil nekem negatív volt,amikor előtte egy nappal egy másik teszt pozitív!Leg...arabb teszt!
2022. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Képet nem tudok feltölteni, de leírom a tapasztalatom: jól fejlődő terhességnél néhány napos késésnél az X-epil tesztcsíkon erősebb volt a tesztcsík a kontroll csíknál. Kémiai terhességnél 4 nap késésnél teszteltem ezzel a teszttel. Akkor nagyon halvány volt a tesztcsík, és lassan is jött elő (de azért időn belül). Kimaradt menzesz előtt nem teszteltem vele, így azzal kapcsolatban nincs tapasztalatom.
2022. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A nemvárt napján délelőtt mentem nőgyógyászhoz éves rákszűrésre, és otthon esett le, hogy még mindig nincs semmi.. szóval ez sokadik mintából délután készült teszt.

2022. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez a sok nyomorult.Attol hogy lepontoztok,nekem negatív volt,mikor már másik teszt pozi.Melyik részét nem értettétek?
2022. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia nekem ilyen ma reggeli tesztem 1 nap késéssel

[link]

2022. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, persze lehetett negatív, hiszen nem olyan érzékeny teszt. Később mutat pozitívat, mint egy 10-es teszt. De nem rossz egyébként, viszont korai tesztelésre nem alkalmas. Én késésnél teszteltem vele, akkor már jól látható volt a csík. Nem is értem mire jók ezek a pontozások. Mindenki a saját tapasztalatát írja le.
2022. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!