Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt már vehetem halvány...

Ezt már vehetem halvány pozinak vagy ez csak szellemcsík? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 28. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez nem halvány pozitív, csak elmosódott, úgy eláztattad.
2022. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez értékelhetetlen sajnos. Nagyon elázott. Ismételd meg egy másik teszttel! Késik már a vérzés?
2022. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) csak sose tudtam mi az a szellemcsík vagy száradási mert eddig csak 1 csík volt minden tesztemen azért érdeklődtem :) akkor valszeg csak késik köszi a válaszokat 😊
2022. júl. 28. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ennek esélye nem volt megszáradni, száradási csík nem lesz rajta.


Szellemcsík az, amelyik korrektül van megcsinálva, és ha bizonyos fénybe tartod, bizonyos szögből nézve, látsz esetleg valami halvány derengést a megfelelő helyen, de az semmi.


Ha pozi lesz, és jól használtad a tesztet, észre fogod venni, hogy az pozitív, a szellemcsíkosoknak és a száradási csíkosoknak is ezt szokták mondani! Pár nap múlva csinálj még egyet, megfelelő alkalmazással, de szerintem ez negatív.

2022. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben csinálnék még egyet, csak most óvatosabban, hogy ne ázzon el.
2022. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy nem ázott el, csak raktam ra effektet hogy képen is látszódjon ami élőbe :)
2022. júl. 28. 12:31
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
De, ez teljesen elázott, hiába van rajta effekt. El van mosódva. Így se negatívnak, se pozítivnak nem venném. Mindenképp csinálj újat.
2022. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amire effektet kell rakni az már régen rossz.

Minek?!

Ha pozitív akkor pozitív mindenféle szerkesztés nélkül.

Csinálj egy normális tesztet, ne ilyen csíkot.

2022. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez teljesen el van ázva

Értékelhetetlen

Csinálj egy másik tesztet

2022. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem effektekkel szinte minden tesztemen lenne csík...nagy tesztelő vagyok és én is szoktam vele szórakozni, hogy de hát látszik.... persze mindig tudom, hogy csak magammal tolok ki. És szó szerint minden teszten lehet effektekkel csíkot látni.


Azètt mondják, hogy elázott mert látszik a rózsaszín kontrollcsíkból elfolyó szín. Ez valóban elázott teszt. Túl sokáig volt a vizeletben vagy idő előtt forgattad. Az 5 percet meg kell várni, ha addig babrálod össze vissza folyik a vízelet és a szín. Vízszintesen kell legyen...ez a használati útmutatóban is benne van, mert máshova gyűlik a folyadék forgatgatás hatására.


Csinálj másikat és ne piszkáld a tesztet. Mérs az időt és, ha 5 perc után ránézel és látszik a két csík akkor pozitív.


Egyébként simán lehet pozi a teszted, mert elázás ellenére ezen is látszik a két csík, de mivel elég furcsa, így negatívnak kell venni.

2022. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!