Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 2-3 nappal...

Ovuláció után 2-3 nappal miért szúrkál azon az oldalon ahol volt a tüsző?

Figyelt kérdés
Lh teszttel és uh-val igazoltan tudom mikor volt peteérésem és melyik oldalon. Ovu után 2. és 3.napon mintha apró tűkkel szurkálnának ahol volt a tüsző meg talán a méhemben is érzem. Nyilvánvalóan nem lehet a baba ezt jól tudom de akkor mi okozza? Remélem nincs semmi baj :/

2022. júl. 28. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sárgatest okoz feszülést, szurálást. Teljesen normális.
2022. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos az okozhatja? Eddig nem volt ilyen peteérés után, elég furcsa. Meddig okozhat még ez feszülést, szurkálást?
2022. júl. 28. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mensiig kitarthat, nekem plajdnem minden ciklusom ilyen...ritka, ha nem érzem. Lehet egy nagyobb tüsző repedt és most ezért érzed intenzíven. Anno én is dokit kérdeztem és ő is a sárgatest okozta irritációt mondta.


Én mondom is mindig a férjemnek...egy ciklusban kb van 3 napom amikor semmit nem érzek...ez kb mensi vége xD mindig fáj vagy szúr valami,.émelygek, éhes vagyok szomjas vagyok idegbeteg vagyok xD azok a fránya hormonok :)

2022. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát köszi a választ akkor igyekszek nem aggódni rajta ha ilyet érzek :D

Ez a sárgatest a tüsző repedése után marad ott igaz? Akkora mint a tüsző vagy kisebb annál?

2022. júl. 28. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamivel kisebb lehet, de hát ezt kár méregetni, pláne, hogy otthon mem lehet :)
2022. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát lehet akkor tényleg az okozza a szurkálást :)
2022. júl. 28. 15:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!