Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lett a teszt...

Szerintetek mi lett a teszt eredménye?

Figyelt kérdés

Nem várt előtt 1-2 nappal teszteltem x-epil teszttel. Mindent a használati utasítás szerint végeztem,nem kellettek percek az eredmény kimutatásához.

Eddig mindig menszi előtt 2 napot barnáztam, és előtte kb 3 nappal megéreztem, hogy meg fog jönni.

Most 5-6 napja érzek menszit jósló fájásokat, de nagyon reménykedem, hogy nem fog megjönni.


Lentebb csatolom a képet.


2022. júl. 29. 07:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2022. júl. 29. 07:48
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív
2022. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Azt a terhességi tesztet, amin időn belül 2 rózsaszín csík jelenik meg, pozitívnak nevezzük. Gratu.
2022. júl. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Szerinted hány csík van ezeken a teszteken? 2?

Gratulációhajhászat magasfokon, ha ez nem volt egyértelmű, valami gond van ott szellemi szinten, már bocs.

2022. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Te nem látod a csíkokat? Vagy miért kellett ez a kérdés?
2022. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, azért tettem fel a kérdést mert nem tudom elhinni, és a nem várt előtt teszteltem, nem korai? Lehet ebből még negatív is, nem? Muszáj egyből lehurrogni?
2022. júl. 29. 07:57
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

"a nem várt előtt teszteltem, nem korai,?"

Most ez komoly?

De, korai. És akkor szerinted nem pozitív?

Igen, lehet még negatív, ha megszakad a terhesség.

De tényleg nehéz téged megérteni, hogy mit is akarsz...

2022. júl. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Pozitív de lehet még negatív is!senki nem tudja megjósolni a jövőt!
2022. júl. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
#napifúbammeg és még milyen korán van 😂😂
2022. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Most pozitív és ennyi.Meddig marad ilyen senki sem tudja megmondani.Ne görcsölj,örülj neki hogy pozitív.

Mondjuk sokat nem ér mert bármi lehet belőle.Nem rosszindulatból írom csak tapasztalatból.Nekem ettől pozitívabb teszjeim voltak aztán mégis missed ab lett.Olyan mint a lutri,mindig ki kell várni mi lesz a vége és elfogadni.

Remélem neked nem lesz missed ab.

[link]

[link]

2022. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!