Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon korai terhesseg elején...

Nagyon korai terhesseg elején mennyi volt az nyh.?esetleg beta hcg?vagy mennyire nőt a nyh.?

Figyelt kérdés
Nekem semmit nem láttam 1 hét alatt 1,1mm nőt a nyh.
2022. aug. 1. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi volt a Béta HCG-d?
2022. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit se jelent. A menstruációhoz közelítve a nyálkahártya mindig folyamatosan vastagodik. Ebből nem lehet semmire sem következtetni. Én kivizsgálás céljából mentem dokihoz, hogy legyen papírom petevezeték átjárhatóságira meg spermaképre. 21.ciklus napon a méhnyálkahártya 9 mm vastag volt. Kb 2-3 hetes lehettem akkor, majd a 27.napon egy 10-es teszten a csík majdnem leugrott. Szerintem várd meg amíg legalább késik néhány napot és utána biztosan ki fog derülni. Addig felesleges azon rágódni, hogy a nyálkahártya milyen.
2022. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nem voltam holnap megyek csak már nagyon nem tudom mert volt 3 tesztem ami erősödött eléggé erős volt már de tegnap halványabb lett mai meg épp hogy talán inkább negativ lett
2022. aug. 1. 16:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg nagyon vizes folyasom is van lehet meg fog jönni?
2022. aug. 1. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem vizes folyásom csak ovulációkor szokott lenni. Menstruáció helyett jött nagy mennyiségű fehér krémes folyás. Egyénfüggő, nem vagyunk egyformák. Egyébként, ha korai valószínűleg a doki sem fog semmit se látni. Én 5 hetesen voltam először, akkor már petezsák és szikhólyag látható volt. Szerintem béta hcgt fog kérni, mert ha annyira korai max felritkulást fog látni az uhn. Előfordulhat, hogy valami elindult, de megszakadt. Emiatt felesleges késés előtt tesztelgetni. De nekem mondjuk az se jutott eszembe, hogy a pozitív teszt után még tesztelgessek. Ennek sincs sok értelme így.
2022. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak hogy erősödik e de nem így hát várok
2022. aug. 1. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a terhességi teszt nem alkalmas a hcg szint meghatározásra. Még a Clearblue hétszámlálós változata sem. Függ attól (mivel nem írtad), hogy melyik tesztet mikor csináltad. Ha a pozitív reggeli első vizeletből, de a halovány és a negatív nem reggeli első vizeletből készült, simán lehet, hogy amiatt haloványabb a csík, mert a vizeletedben nincs annyira koncentráltan jelen a hcg a nap más szakában. De az is sokat számít, hogyha külön márkájú teszteket használtál, esetleg különböző érzékenységűeket. Valószínűleg a problémádra a vérvételes béta hcg lesz a gyógyír, a doki se fog neked többet mondani vizsgálat alapján sajna.
2022. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De mai reggeli is negatív lett talán halvany volt
2022. aug. 1. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:
mi lett a laboreredményed?
2022. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!