Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal franciáztunk és...

A barátommal franciáztunk és közben csókoloztunk, a barátom nem ment el. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
és nem is magához ugy h sztem keze nem lett semmijen sem.
2008. jan. 2. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lennél terhes?? Nem értem.. franciázástól még senki nem lett az. De ha már megfordultok, és elévez benned akkor igen.
2008. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Franciázástól ill csókolózástól nem lehetsz terhes. Ahhoz kell a sperma, az érett petesejt és az, hogy ők találkozzanak (a hüvelyeden belül). Máshogy nem lehetsz terhes!!!
2008. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%
Hogy lehet franciázni és csokolózni egyszerre???!!!
2008. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Van egy olyan érzésem,h te még nemcsak a babához,de a szexhez se nagyon vagy érett.Aki ilyet megkérdez,az tuti nem az!
2008. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem beszélgess el anyukáddal arról, hogy is készül a kisbaba. Asszem valami nagyon kimaradt...
2008. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod nem ment el, és azelőváladékából se jutott a hüvelyed közelébe, akkor kizárt a terhesség. Legyél egészen nyugodt.


Ha pedig nagyon parázós vagy, érdemes elkezdened tablettát szedned. Hogy mire a franciás időszakon túljuttok, már teljesen védett legyél. Akkor nem kell majd idegeskedned, csak élvezni a helyzetet.

2008. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudod mi az a franciázás.
2008. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
56%
AZT HISZEM FEL KELL VILÁGOSITANI TÉGED A FRANCIÁZÁSROL.HA FRANCIÁZOL AZ AZT JELENTI HOGY EGGYSZERE KÉNYEZTETITEK EGYMÁST A SZÁTOKKAL VAGY A TE FENEKED VAN A FIU SZÁJÁNÁL ÉS A TE FEJED A FIU LÁBA KÖZÖTT CSAK HOGY FINOMAN FOGALMAZZAK VAGY FORDITVA.HA NEM CSINÁLJÁTOK VÉGIG A SZÁTOKKAL ÉS A VÉGÉN Ő BELÉD HATOL ÉS BELÉD ÉLVEZ AKKOR TEHERBE ESHETSZ HA VAN PETE ÉRÉSED DE HA EL SE MEGY EGYÁLTALÁN SEHOGY ABBOL MÉG NEM LETT GYEREK SEHOL SEM FRANCIÁZNI ÉS CSOKOLOZNI EGYSZERRE NEM LEHET
2008. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!