Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Párommal már fél éve elkezdtük a baba-projectet, eddig nem volt semmi, de most elég furcsa dolgokat tapasztalok. 32 napos ciklusaim vannak és max 1 nap eltéréssel mindig pontosan jön meg. Későn van mindig peteérésem kb a ciklus 24. napjára szokott esni. Ma van 8. napja, hogy késik a menstruációm, eddig 4 teszten vagyok túl, és mind a 4 negatív. Hányingerem van, feszül a mellem, mellbimbó udvarom 2x akkora, mint szokott lenni… biztonság kedvéért rakok be tampont a munkába, hogy nehogy megjöjjön és rosszul járjak. Folyamatosan mindjárt megjön érzésem van és ugyanúgy görcsölök, de semmi. Ma tampont cseréltem, hogy megnézzem, hogy minden rendben van-e, de egy nagyon nagyon pici vércseppecskét láttam rajta. Nagyon meglepődtem, ugyanis miután töröltem magam, semmi nem volt a wc papíron. Nekem a menzeszem mindig kis rózsaszínes folyással kezdődik, de ez rendesen egy piros kis pötyi volt. Tapasztalt már valaki hasonló ilyet a csopiba? Unokatestvéremnek 7. Hétig negatívat mutatott a teszt úgy, hogy lehet van még remény. Ti mit gondoltok?

2022. aug. 8. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó rövid a luteális fázisod. Ha valóban mondjuk a 24. napon volt ovud, akkor azért már egy 10-es tesztnek bőven illene kimutatnia ha terhes vagy. Milyen tesztet csináltál?
2022. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tüneteid terhesség okozná, pozi lett volna a teszted. Szerintem csak megfog jönni.


Ha 24.napon van ovud és 32.napon mensizel, akkor orvos nélkül nem leszel terhes, mert 8 napos luteális szakasszal nem sikerül a beágyazódás. 11 naposnak kell lennie minimum és már azzal is kicsi az esély, 10 napos luteálistól már orvosi segítség kell.


Itt a kérdés az, hogy honnan tudod az ovud? Ha csak tippelsz megérzésre néhany tünettel, akkor szinte biztos, hogy tévedsz, ha szerencséd van.


Ha lh tesztet használsz és tényleg 8 nap múlva mensizel, akkor gyorsan keress fel egy endokrinológus nőgyógyászt.


Ha 24.napon van ovud, akkor a mensidnek 36-40.napon kell megjönnie. Ilyen hosszú ciklus mellett, ritkán van normális peteérés. Szóval gondold át, hogy akkor most ez nálad hogy is van, mert tuti valami nem stimmel.

2022. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elég érdekes nálam, mert amúgy közép időben is produkálok peteérésre utaló jeleket, de olyankor nincs tojásfehérje állagú folyásom a 24. Napon van olyan jellegű folyásom, de akkor viszont nincsenek azok a tipikus jelek, mint pl a görcsölés. Amikor tojásfehérjés folyásom van, akkor nagyon kevés, de amikor közép időbe vagyok akkor meg rengeteg folyásom van, de az vizes.
2022. aug. 8. 20:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy akkor nálam a tojásfehérje állagú folyás nem peteérésre utal?
2022. aug. 8. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Csinálj lh tesztet, ilyen nyák figyelgetésre nem adnék, volt hogy vizes volt, 1 héttel ovu előtt.

Most minden jel arra mutatott, hogy hamar lesz ovum, nyák, lubidó azt hittem most lesz, erre az ovu teszt 1 hét múlva lett +.

Menj el magán vérvételre, az mutatja ha a teszt nem.

2022. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Várj pár napot, lehet megfog jönni csak stresszelsz és ez hátráltatja, ha nem jön továbbra se tesztelj, ha az is negatív akkor orvos!

Egyébként én a Predictor early tesztet javaslom 10-es érzékenységű. Nekem bevált.

2022. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 vagyok hcg vérvételre gondoltam
2022. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia ha megjön lh tesztelj a 10.naptól és ha lehet a hőt is kezd el figyelni.

Nyákra sose adunk!

2022. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Predictorral teszteltem. Köszönöm a tanácsokat!!
2022. aug. 8. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!