Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek elszakadt az óvszer,...

Akinek elszakadt az óvszer, az milyen márkát használt?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasom itt, hogy elszakadt az óvszer.

Azért találom ezt érdekesnek, mert én és a barátaim tini korunkban (nem rég, pár éve volt csak) sokszor szórakoztunk a legolcsóbb, no name óvszerrel is, ráhúztuk a kezünkre, fejünkre, felfújtuk, és sosem szakadt el, még a legsilányabb minőség sem. Sőt, amikor szándékosan téptük szét, akkor valóságot erőt kellett kifejteni, egyenesen nehéz volt elszakítani, még kézre ráhúzva, szétfeszített ujjak mellett is.

Akkor egy sima dugástól, ahol még nem is feszül a gumi, hogy tud elszakadni ilyen sok?


2022. aug. 9. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Semmilyet nem használtak, csak bekamuzzák, hogy ne oltsák szét őket.

Ilyen sok selejtses terméket egy márka sem engedhet meg magának.

2022. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem "időben kiveszem" márkájút. 😄

De volt itt egy kérdező valamikor, aki megkérdezte, más is úgy használja-e a gumit, hogy mikor már majdnem elmegy a srác, csak akkor húzza fel. Mert ők így szokták...

2022. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Az óvszer mellett teherbe esők konkrétan az óvszer mellett szexelnek. Az óvszer az éjjeliszekrényen, ők meg mellette.
2022. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Durex volt. Fiatalok voltunk, nyomtuk mint az állat, és kevés volt a sikosítás, hát így szakadt el. Megesik, vettem be eseményutánit.


Az a baj, hogy már 30 éves vagyok, és már van egy gyerekem, nem akarok többet, és RETTEGEK hogy nehogy megint elszakadjon vagy valahogy becsússzon úgy, hogy későn veszem észre...

2022. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk szakadt ki. Nem szakad egyébként, hanem lyukad. Nem haladt szét. Nem tudom már a márkáját.

Azonnal mentem esemény utáni tablettaért, mert tudtam h középidőben vagyok.

2022. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván itt is lehet gyártási hibás darab
2022. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Masculan, több ismerősnek is
2022. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Tizenévesen egyszer kilyukadt a Durex. Szerintem hibásvlehetett, mert konkrétan levált a spermazsák része, egy pici kerek gumi darab belőlem került elő. Szerencsére megszakítás is volt mellé, így nem bennem ment el. De így is vettem be esemény utánit.

Barátnőmnek több is szakadt el, különböző márkák. Fogalmam sincs, ők ezt hogy hozták össze... (de teherbe ő se esett szerncsére)

2022. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

8 vagyok megint

Egy osztálytársamat egyszer szintén kísértem el dokihoz eseményutánit íratni, szintén Durex szakadt el nekik

2022. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

10 éve használunk óvszert, 1x szakadt, Durex. Konkrétan széthasadt. Pedig még csak nem is durvultunk. De bőven időben észrevettük, pózváltásnál.

Szóval igen, megtörténhet, de koránt sem olyan gyakori, mint a Gyakorin.

2022. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!