Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakorlatilag lehetséges...

Gyakorlatilag lehetséges ilyen időintervallumokban teherbeesni? Sok gyerekeseket kérdezem?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


26,27,28,30,32?


Nulla gyerekem van:D lehet nem is sikerül egy se 😊


Csak azt tudom, hogy szeretnénk 5 gyermeket ❤

És nem szeretnék 33 felett már szülni.

Ez számomra egy lélektani határ.

Kérlek ne kövezzetek meg engem!

Olyan válaszokat nem várok, akik azt írják, hogy úgy se úgy lesz, ahogy megtervezted és hogy lehet egy se lesz és az ilyenek szoktak csalódni, akik így terveznek. Köszönöm, ha tiszteletben tartjátok. Hiszen testvéreméknek 2 év után jött csak a baba!:( úgyhogy tudom, hogy ez nem így működik.


Úgyhogy a kérdésem olyan, hogy ha minden úgy lenne, ahogy a párom és én akarnánk ez biológiailag lehetséges lenne? Ez a szervezetet nem terheli meg nagyon?


Főleg, ha évente szül az ember?


Kérem megírná, aki évente szült gyermeket, hogy csak 1 év volt a két szülés közt egymás után az megterhelte -e nagyon a szervezetét, hasát? Megbánta -e?


Tudom, hogy az lenne főleg nehéz, hogy az első is meg a második is szopizna még, aztán lehet a 3. is még.


Köszönöm a válaszokat előre is.



2022. aug. 13. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Biológiailag lehetséges. Ismerek olyan anyát, aki februárban szült, majd a következőt még azév decemberében. De a szervezetnek szüksége van regenerálódásra, nem tesz jót neki a szinte folyamatos terhesség.
2022. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Lehetni lehet, de lehet császár akkor már nem jó ötlet ilyen hamar válalni.

A másik jó a terv, de mi lesz ha az első több emberes, 0 alvás 0 élet, szerintem lehet akkor 2.at sem akarsz nem hogy ötöt.

2022. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Én is 4-et akartam. 2 van, és néha úgy érzem, 1 is elég lett volna. 😂

Nem kivitelezhetetlen, de előbb legyen meg az első, aztán majd meglátod.

2022. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Biológiailag lehetséges, de nagy ostobaság. Az orvosok azt szokták javasolni (nagyon erősen), hogy szülés után 1 év teljen el a következő terhességig. Ez az idő kell a TE szervezeted regenerációjához. Nem mondom, 2 gyerek egymás után még "elmegy", de "sorozatban" tönkreteszed magad. Ismerek olyan családot, ahol 7-en jöttek kis korkülönbségekkel, anyuka rákban meghalt, amikor a legkisebb még éppcsak iskolás lett:( Persze, ez egy extrém példa, de van ilyen is, kár ezzel játszani.
2022. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Elméletileg minden lehetséges. A valóság meg nem feltétlen úgy működik, ahogy az ember elképzeli.

Kicsit olyannak tűnik nekem ez a terv, mint amit egy kisiskolás lány álmodik meg magának.

2022. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Elméletileg lehetséges, gyakorlatilag sok szempontból kicsi rá az esély, hogy összejöjjön.


De a másik része a dolognak, hogy ennyi ilyen pici gyerekbe egyszerre beleőrülnél. Ha valahogy sikerülne is úgy felnevelni őket, hogy ne menjen rá se a kapcsolatotok, se a mentális egészséged, akkor sem kapnák meg megközelítőleg sem azt a figyelmet, ami járna nekik.

2022. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Lehetni lehet, de "sorozatban szülni" kis különbségekkel nem is egészséges. Nagyobb az esély a komplikációkra, koraszülésre ha nem regenerálódik rendesen a méh és a méhszáj a következő terhességre. Emeli a méhsüllyedés kockázatát is. Persze, ha összejön. Koránt sem biztos, hogy szülés után 2-3 hónappal valaki egyből teherbe is esik, egy évig ha nem sikerül még az orvosok sem foglalkoznak vele, mert természetes, hogy nem jön össze pár hónap alatt.

Na meg ki tudja milyen baba lesz, lehet non-stop sírós, hasfájós. Akkor nem igazán ledz kedved azonnal bevállalni mégegyet.

2022. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy örülnének, ha öten lennének.
2022. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Nekem az első 2 és a 3-4. közt is 13 hónap van, a 2. és a 3. közt 4 év. Nem viselt meg jobban a 2. és a 4., de sem idegrendszerileg, sem fizikailag nem bírtam volna a 3.-at is ilyen gyorsan. 😊
2022. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Pont hogy elméletileg lehetséges csak, a gyakorlat meg majd kiderül!
2022. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!