Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív LH teszt a ciklusban,...

Negatív LH teszt a ciklusban, ettől még lehet ovu, terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Járt valaki úgy, hogy negatív LH tesztes ciklusban mégis terhes lett? Tehát megvolt az ovu? (nyilván a magyarázata, hogy lemaradt a pozi tesztről, vagy rossz érzékenységűt használt).


Nagyjából, már tudom mikor van ovum, viszont az előző ciklusban már elfogyott az lh tesztem és a szokásos ovus tünetek sem jelentkeztek, majd meglepett a ciklusom és két nappal hamarabb jött meg a megszokottól.


Most használtam LH tesztet a ciklusban, ami egyáltalán nem akart pozi lenni, talán volt egy pozi közeli teszt... ovus tünetek most se voltak. 13.ciklusnaptól teszteltem, 24. ciklusnapon járok.


30-33 naposak átlagosan a ciklusaim, szülés óta néha 28-29. ezért is kezdtem most korábban tesztelni. Létezhet, hogy így is sikerrel járunk, vagy ezt a ciklust inkább engedjük el? Tudom a jövőbe nem láttok, pont ezért az érdekelne, hogy negatív lh teszt mellett is van e esély ovura.



2022. aug. 15. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Voltam így. Terhes nem lettem, viszont a hőm felment szóval lehetett ovum.

Megkérdezhetem milyen tesztet használtál, mikor végezted el és mennyit iszol?

Esetemben Corax délután 5 körül, miután nem kevés vizet megittam 35 fokban hazafele munkából, ezt mindennap.

Ezt követő ciklusban Facelle teszt reggeli második vizelettel már jobb volt. (Bár itt sem lett baba, az más kérdés.)

2022. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. David tesztet használok évek óta. 20-as. Nekem ez vált be. Volt, hogy csak pozi közleit mutatott, de azt kb mensiig...sokat késett is a mensim...nem volt ovum. Mindig ugyan akkor, mikor munkából hazaérek megcsinálom. Amikor nincs tünetem reggel is szoktam, mert volt olyan, hogy reggel volt csak pozi...mondjuk ez ritka.


Na most tegnap estére sok ovus tünet jött. Erős görcsök mint mensinél, megjelent az egyértelmű nyák, petefészek szúrka...enyhe mellérzékenység és éhen akartam halni...nekem ezek ovukor vannak mindig. Lh teszt majdnem pozi lett este. Lehet ma pozi lesz.... fene tudja, így talán lesz esélyünk nabára... jó hosszú ciklusom lesz ...fene megette.


Na majd meglátjuk :)

2022. aug. 16. 06:19
 3/8 A kérdező kommentje:
És igen... ma a 25.ciklusnapon lett pozi az LH teszt... fáj is a hasam rendesen xD... valami most elszállt nálam...újra diétázni kellene :) Mindenkinek sok sikert akik babára vágynak és erre tévednek.
2022. aug. 16. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Sikerrel jártatok??
2022. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem. Nálam van két hét a kövi mensiig. Kezdődik a reménykedés :)
2022. szept. 18. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, nekem is két hét várakozás következik most...

Elég szépen tudtam követni most az LH csúcsot:

[link]


Tiéd is látszott most?

2022. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, most csak annyi volt fura, hogy egyik nap pozi volt, másnap meg még egész nap pozit mutatott. Szóval két napot volt pozitív. Ami nem gond csak sajnos az első pozitív napon tudtunk együtt lenni. Elvileg ez is jó, de mégis egy picit kissebb az esély :) Na majd meglátjuk :) Már kezdem érteni a tesztjeimet.. Ha lassan lesz szinte pozitív, akkor az még nem az. Amikor felszívja a vizeletet és kb egyből kezd kijönni a T csík is, na az az igazi pozitív. 20-as tesztet használok.


Sok sikert nektek :)

2022. szept. 19. 07:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvastam itt már sok olyat, hogy ovu előtt 2-3 nappal történt együttlétből is lett baba, úgyhogy abszolút esélyes vagy ☺️


Nekem ovu másnapján volt most egy kicsi vér, felcsaptam a Gyakori kérdések kisokost (😆) és az ovulációs vérzés létező dolog.. Bizakodom én is!


Szurkolok mindkettőnknek! 🤞

2022. szept. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!