Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után kb 40 nappal...

Együttlét után kb 40 nappal negatív teszt. Biztosra vehetem hogy nem estem teherbe?

Figyelt kérdés
Digitális cb volt a biztonság kedvéért, az egyértelmű és nem kell keresni vonalakat. Egyelőre nem szeretnék babát
2022. aug. 20. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nővel voltál, akkor 100% hogy nem vagy terhes.
2022. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Biztosra veheted, nem vagy terhes.
2022. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy az.
2022. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40 napja késik? Nem is jött meg? Már rég el kellett volna akkor menni orvoshoz. Ha meg megjött esetleg akkor miért tesztelsz?
2022. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az aktus volt 40 napja, vérzésem egyszer volt, de baromi gyenge, soha ezelőtt még nem volt ilyen, kb három négy napig tartott és szinte csak pecsetelo barna vérzés
2022. aug. 21. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Oo értem. Itt inkább hormon gond lesz, mintsem terhesség.


Gondolj bele. Együttlét után 40 nappal (ha megfogan a baba) már rég szivhang is lenne.

Már szinte a genetikai UH-ra kellene keszulodni. Eselytelen hogy ne mutassa ki már ilyenkor

2022. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!