Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyás,terhesség? Többi...

Barna folyás,terhesség? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Július 21.én volt az utolsó mentruáciom. Ovuláciom aug.9.én és 10.e óta barna folyásom van. Nagyon pici mennyiségben,kb minden 3.wczes után látni a wcpapíron. Múlthónapban voltam ultrahangon,nem tudott rendesen megtapadni a baba és elment. De mivel vizsgaltak és rákszűrésem is nem rég volt,így mioma,ciszta stb ilyeneket kizárnék. Ma holnap kellene megjonnie,ma reggeli 25ös xepil teszten mintha lenne valami,de közel sem nevezhető pozitívnak. Szerintetek lehet terhesség? Ha az akkor ő is elfog menni,azért barnázok? Köszi ha leirjátok a tapasztalaitokat.

2022. aug. 22. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha 2 hete barnázol progeszteron hiányod lehet, én a helyedben nem reménykednék. Nem küldtek el hormonvizsgálatra? Kellene.
2022. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen,volt hormonpanel is, minden rendben volt.
2022. aug. 22. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csinálnék egy másfajta tesztet pl. Predictor sokkal érzékenyebb mint az X-epil és ha pozitív akkor irány a doki, elmondani neki, hogy barna folyásod van és egy pozitív teszted majd ő megmondja mi a teendő, lehetséges hogy külső hormonális segítségre van szüksége a babócának főleg, hogy már volt egy terhességed ami nem tudott rendesen megtapadni.

Amúgy szerintem igen, lehetséges a terhesség.

2022. aug. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia lehet hematoma a dologba ha terhes vagy és barnázol mindenképp doki ! nekem 7 hetesen volt barnázásom . elég gyengén de egyből orvoshoz mentem . az uhn hematoma csik látszott gyogyszeres kezeléssel, pihenéssel felszívódott. menn dokihoz mert le is vállhat
2022. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál kedden. Azt mondta egy jol megvastagodott nyálkahártyát lat ami lehet menzesz vagy terhesség elötti. Ha a 2 csepp vér kedd délelőtt mezesz volt akkor az 😃 bar nem hiszem hogy egy megvastagodott nyálkahártya ennyivel leválik. Igyhogy egyenlőre ennyi. Varok 😃
2022. aug. 26. 12:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!