Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalok: x-epil teszt...

Tapasztalok: x-epil teszt negativ a nemvart kornyeken, es aztan megis pozitiv lett?

Figyelt kérdés

Vagy igy mar azert ne remenykedjek?


Valtozo kicsit a ciklushosszom, 27-29 napos, ma van a 27. nap. A ket masik gyerekemnel ugyanez a teszt ilyenkor mar halvany pozitiv volt.



2022. aug. 23. 07:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Eredeti kerdesem ugy hangzott, hogy Volt valaki, akinek az x-epil teszt a nemvart korul negativ volt, aztan megis pozitiv lett?


Csak nem engedte igy a GYIK kiirni.

2022. aug. 23. 08:00
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is így volt. Mivel tippelni sem tudtam mikor van a “nem várt” teszteltem egyet mikor már akár lehetne is, ami negatív volt. 3 napra rá megcsináltam a dobozból a második darabot ami pedig már pozitív lett, igaz elég halványka. Aznap délután vettem egy predictort ami már délután teljesen erős 2 csíkos volt.
2022. aug. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"a nemvart kornyeken"


hát az bármikor lehet, ha nem ismered a ciklusod

sokan nem ismerik, így nyilván volt, aki azt hitte, a "a nemvart kornyeken" van, pedig még nem volt

értelemszerűen - volt a teszt

2022. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es, koszi a valaszt. Varok akkor 3 napot, aztan ha nem jon meg, tesztelek majd akkor a masikkal (kazettas tesztet vettem).


3-as, azert azt nem mondanam, hogy nem ismerem a ciklusom, bar most se nem homeroztem, se nem lh-teszteltem. Nyakot figyeltem, illetve amikor a bal oldalon van ovu, akkor nagyon megerzem, ez most pont erre a honapra esett. Ezek alapjan a 15. napra lottem be az ovu idejet. Nekem a lutealisaim viszonylag rovidek, 12 nap korul szoktak lenni. Persze nyilvan ez is csak egy eros becsles homerozes nelkul.

2022. aug. 23. 08:13
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Mivel az nem túl érzékeny teszt, ezért szerintem ez elég sokaknál előfordult már.
2022. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 3 nap múlva is negatív akkor az negatív nálam biztos ovu tudattal 15.dpo szép pozi lett. De 11.dpo-n is derengett. De 13.dpo-ig negatívnak vettem volna, ha más tesztem nem lett volna egyértelmű. 13. Dpon ugrott meg utána 14. Dpon.


Ha 29 napos ciklusaid is vannak akkor 30.napon ideális tesztelni és annak elhinni az eredményét. Szóval van még kis reményed.

2022. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma már 14.dpo, végül ma megcsináltam a másik tesztet, kicsit sem dereng rajta semmi, úgyhogy szerintem lassan meg is fog jönni. Köszönöm a válaszokat.
2022. aug. 25. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!