Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után vagyok és...

Missed ab után vagyok és tanácsokat szeretnék kérni, hogy miket javasoltok, hogy minél hamarabb sikerüljön a baba?

Figyelt kérdés

Sajnos a 12. heti uh-on szembesültem vele, hogy nincs szívhangja a babának, túl vagyok a műtéten is már. Tele vagyok félelemmel, de neki szeretnénk vágni majd megint. Addig is szívesen venném a tanácsait azoknak, akik hasonló cipőben jártak már, hogy mire figyeljek oda, milyen készítményeket szedhetnék, mivel segíthetném, hogy egészséges életrevaló kisbabám legyen.

Köszönöm előre is!


2010. szept. 24. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is elvetéltem, igaz én 10 hetesen.M ost lesz 3 hete. Ne próbálkozzatok legalább fél évig. Ez azért egy sokk a szervezetnek! Bár azt is mondják sokan, hogy ilyenkor könnyebb teherbe esni. Ja, csak orvos ezt nem ajánlja!Szerintem azzal nem ártassz, ha mondjuk elkezdessz Elevitet, vagy Magne B6-ot szedni már jó előre. Sok szerencsét nektek!
2010. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

először is sajnálom.

másodszor fontos, hogy betartsátok azt a pihenési, regenerálódási időt amit a doki javasolt.

fontos, hogy ne vetítsd ki a köv. terhességre ezen rossz tapasztalatodat, minden terhesség más. sokan átestek missed ab-on, és sokaknak utána egészséges babájuk született.

fontos szerintem, hogy ne akard tudni az okokat, mert általában nem lehet tudni és csak beleragadsz ebbe a gondolatba, muszáj tovább lépni.

szedj c vitamint a regenerálódás érdekében és e vitamint a méh erősödésére. vagy/és terhesvitamin.

amúgy a szervezet gyorsan regenerálódik, inkább fejben kell elrendezni a dolgokat, de ehhez nincs gyógymód, mivel minden ember más.

kapcsolódj ki és mielőbb kívánom, hogy sikerüljön a baba.

2010. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :( Nekem a 8-9. héten halt el a magzatom, 6 hetes kontrollon a doki azt mondta, hogy minden rendben, lehet próbálkozni. Nekünk egyből összejött a baba, következő hónapban már +-at teszteltem, már 2 éves. Minél kisebb terhesség szakadt meg, annál hamarabb helyreáll a szervezet, a dokid tanácsát fogadd meg. Terhesvitamint szedjél mindenképp, nekem még 1 szem folsavat ajánlottak mellé naponta.


Kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön egy egészséges kis lurkó!!!

2010. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mégis hogyan lehetséges, hogy az egyik orvos szerint 6 hét is elég, a másik meg 6 hónap szünetet javasol?

Hogy lehet ennyire különböző a véleményük?

2010. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ketteske ***** válasza:

Nekem sajnos már volt egy 26. heti magzatelhalásom, ott fél évet mondott a doki, aztán a 7.héten missed ab, ott 3 hónapot javasolt.

Én méhpempőt szedek, a piacon árulja egy bácsi, meg femibion terhesvitamint.

2010. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem szintén a 12. héten volt.5 hónap múlva kellett visszamennem a dokihoz, aki elküldött egy vérvételre, majd csinált egy uh-t.Akkor mondta, hogy minden rendben, lehet próbálkozni.

Én Aloe Vera Berryt-t ittam a műtét után 3 hónapig.

A próbálkozás 3. hónapjában sikerrel jártunk.

2010. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!