Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy terhes vagyok?

Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Abba hagytam a fogamzásgátló szedeset kB 2 es fel hónapja. Azután becsúszott egy óvszer baleset muszaly voltam bevenni egy esemény utáni tablettát. Ami jól felforgatta a ciklusom. Fogamzásgátló abba hagyása után nem is jött meg azóta a menstruációm. 21 éves vagyok egyébként. Policisztás petefészkem van sajnos. E közben voltam nőgyógyásznal és nem volt terhesség csak qbbyit mondott egy ideig biztos nem lesz menstruációm..És hogy nem kell egy ideig tartanom a teherbeesestol. Azóta is van valladekom rendesen, fehéres krémes. Pláne edzés után,de egyébként minden napos. Azóta.. igen volt hogy belem élvezett a partnerem véletlen. Na de engem ez a valladek izgat nagyon.. elvileg terheseknél így van. Nincs semmi fertőzésem. A rakszures vizsgálata is jó lett. Ti mit gondoltok?

2022. aug. 25. 21:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
93%
Ha nem akarsz terhes lenni használjátok óvszert.
2022. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet csinalj
2022. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

"Azóta.. igen volt hogy belem élvezett a partnerem véletlen. Na de engem ez a valladek izgat nagyon.. elvileg terheseknél így van."


Véletlen, persze. Véletlen nem híz gumit...

Fehérfolyásról nem hallottál még? A többségnek tizenéves kora óta van, még a menstruáció előtt jelentkezik.


Lehetsz-e terhes? Igen. Fogamzókées nő vagy és védekezés nélkül dugsz. Így szoktak a nők teherbe esni.


Neked is csak a tested 21. Az eszed inkább 12.

2022. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet véletlenül beleélvezni valakibe? Válladék, Jézusom.
2022. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj mindenféleképp.
2022. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A fehérfolyás normális, nem terhesség jele, mivel a fogamzásgátló miatt eddig ki volt kapcsolva a hormonrendszered kevésbé tapasztathattad.

Ha beléd élvezett, akkor viszont lehet, hogy azért nem jön meg, mert terhes vagy. Ha ennyire bénák vagytok, hogy még az óvszer felhúzása sem megy, akkor a párod gyakorolhatna otthon, ugyanis a szakadást is ez okozza.

2022. aug. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Minnél előbb tesztelj!
2022. aug. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki gumi nélkül beléd élvez, attól igenis lehetsz terhes, ez izgasson, nem a váladék.


Csinálj tesztet ha a védekezés nélküli aktus óta eltelt 2-3hét és ha nem akarsz gyereket 21 évesen, védekezz ellene, a partnered tanulja meg normálisan felhúzni azt az óvszert.


Jelenleg hazárdírozol. PCOS-sel is teherbe lehet esni, az orvos nem azt mondta h nyugodtan lehet huncutkodni védekezés nélkül.

2022. aug. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

Hogy lehet PCOS-re fogamzásgátló-t szedetni, amikor az csak elfedi a problémát és még nagyobbat csinál..?

Tetess fel spirált, a tabit felejtsd el, méreg! :/

2022. aug. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
4. a muszály fel se tűnt? 😂
2022. aug. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!