Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nap múlva kéne megjönnie 2...

10 nap múlva kéne megjönnie 2 napp ezelőtt folyást tapasztaltam hirtelen a semmiből, elmentem mosdóba megtöröltem magam és ilyen rózsaszin szerű volt a wc papíron (nem vér színű)! Múlthónapban megjött rendesen.. lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Vagy kezdjek aggódni… 8.án megyek orvoshoz.. addig kéne megnyugodnom picit

2022. aug. 29. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Gratulálok a babához!

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2022. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak bizakodom de semmi mást nem tapasztaltam.

Mindenesetre jelzem ha igazad lesz. :)

2022. aug. 29. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Az fel se merült az agyadban ,hogy ovuláció? 12 nappal mensi elött mi az istent akarsz???

Olvass már utána ,hogy történik a megtermékenyülés!

2022. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért fordultam ide mert nem tudom minek lehet a tünete napok szerint már volt peteérésem sajnos ennyire nem ismerem még a testem mert ilyen sosem fordult elő!
2022. aug. 29. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Fúúú, ez nehéz kérdés... nézzük csak: az üveggömb csak 3 betűt és valami kanyargós jelet mutat a nagy ködben, megpróbálom helyesen bemásolni: "WTF?"
2022. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neharagudj, de ha nincs segito szandekod akkor nevalaszolj! Tokre nem tudod min megyek keresztul es hogy mennyire szeretnenk babat .. az hogy probalok egy kicsit hinni benne hogy osszejott nem a vilag legnagyobb hibaja illetve azsem ha kerdezek es segitseget kerek hatha valaki tapasztalatabol megnyugodhatok hogy nincs fertozes nincs semmibaj csak szimplan nyugodjak meg… elhiszed hogy ennyi is eleg lett volna? Tokre nem hianyzik az okoskodo emberek hulye kommentje… orulok hogy ennyire tisztaban vagy a dolgokkal csak a hangsuly lenne mas!
2022. aug. 29. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kérlek írd be a böngészőbe . ne ide az oldalon, hanem rendes internetes oldalon! - mi menstruációs ciklus menetét s hogyan zajlik a teherbeesés folyamata!


Itt sokan azon akadtak föl, hogy egyértelműen fogalmad sincs sem a női test működéséről, sem a terhesség folyamatáról.


Elhiszem, hogy szeretnél babát, nem te vagy az egyetlen.

A kérdésedre válaszolva: az időpontok alapján ez inkább volt ovulációs "vérzés", ami vagy jelentkezik, vagy nem, de valószínűbb, hogy összeszedtél valamit.

Ha ugyanezt előadod az orvosnak 8-án, amit ide leírtál, konkrétan szembe fog röhögni.


Komolyan mondom, olvass utána a dolgoknak, és ezt nem rosszindulatból teszem!

2022. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid, mert igazából ez inkább ovus vérzésnek tünik.
2022. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ovus vérzés lesz... néha okoz vérzést a tüszőrepedés. Ha voltatok együtt, akkor megtettetek mindent, hogy esetleg sikeretek legyen a ciklusban. Két hét múlva kiderül. A többiek meg mindent is leírtak.
2022. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!