Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap halottam a ovulácios...

Andi28 kérdése:

Tegnap halottam a ovulácios joslo tesztről . Ma csináltam egyet és nem tudom èrtèkelni valaki csinaltmar ilyet ? Ma van 8 dpo napom

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 17:20
 1/6 A kérdező kommentje:
2022. aug. 30. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Az lh tesztet tobb napon at kell csinalni es az alapjan latod hogy közeledik a peteeres. A ket csiknak egyforma erosnek kell lenni es onnantol 24-36 ora mulva reped (het) a tuszo.

A teszt azonban nem mutatja meg hogy tenyleg volt e repedes. Azt homerozessel vagy ultrahangal lehet nyomonkovetni

2022. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kár volt. Totál fifty-fifty, vagy bejön vagy nem, csak stresszeled magad. 8. Dpon meg végképp feleslegesen csinálod mivel talan még a beágyazodas sem történt meg...mire az lh teszt mutatja arra a hcg teszt is mutatja. Úgyhogy ha rám hallgatsz gyorsan el is felejted amit hallottál róla.
2022. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm
2022. aug. 30. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban more az lh mutatja addigra a hcg teszt is. Egyébként a tied negatív... nekem ilyen szokott lenni 3 nappal mensi előttig utána hirtelen szinte totál hómező lesz 2 nappal mensi előtt.


Amikor terhes lettem 10.dpon a hcg teszt pozi lett és poénból néztem meg egy megmaradt lh tesztet az is erős pozi volt, tehát a tesztcsík jóval erősebb lett a kontrollnál. De amúgy a legtöbb terhes nőnek nem lesz pozi az lh tesztje. Kár vele vacakolni. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor két nappal mensi előtt nézz meg egyet, ha erős pozi próbálj meg egy hcg tesztet.

2022. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ okosabb lettem 😁
2022. aug. 30. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!