Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez? Terhesség...

Miért van ez? Terhesség esélye mekkora?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok én is és a barátom is.17.én szeretkeztünk,ovszer nelkul.Ez a 15.napja volt a ciklusomnak(általában 14.es 15.nap delelott ovulalok).Ebben a hónapban az a petefészkem érik,amelyik kevesebb idő alatt abahagyja a ciklust.Most mégis 1 napja késik.Nem fájt a hasam,nem voltam rosszul egyáltalán,tegnapi nap folyamán reggel volt egy kis nyúlós nyákom,de aztán ez is eltűnt..

A szexről annyit,hogy előtte nap fürdés után ugyan elélvezett,de pisilt utána,valamint másnap az aktus előtt is,és természetesen nem élvezett belém.

Másik eset:

Mikor az előző menstruáciom megvolt,a vége felé,ilyen 5-6.napon(általában 7 naposak a vérzéseim),nagyon beteg lettem,körülbelül másfél hétig,és kiderült hogy kovidos voltam.

Ez nem tudom hogy tolhatja e a mensit vagy sem,ezért kérdezném meg tőletek.

Tesztet meg nem akarjnk csinálni,várunk max 2 napot,aztán ha nem jön meg,megvesszuk,és meglatjuk.

Remelem tudtok segíteni

Nagyon félek...



2022. aug. 31. 18:43
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
59%
Figyi, mi legyen a neve?
2022. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Pont kozepidoben voltatok együtt.Simán lehetsz terhes.Vegyetek tesztet
2022. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
80%
Nevezzétek el Péter-nek, utánam.
2022. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
98%
Előváladék?
2022. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
87%
Az folyamatosan jön.
2022. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

1: Rossz kategória,

2: Kicsit tanulj anatómiát. Fel van töltve ilyenkor spermával, a pisilés nem sokat segít.

Valószínűleg tényleg kelleni fog az a teszt.

2022. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Majd azt hallgassátok meg, hogy a teszt után mit mond!
2022. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma mentem el az utcán egy ilyen nő mellett.

A párjával és a gyerekével volt, és úgy beszélt, hogy én pirultam a gyerek helyett. Ő már, gondolom, megszokta...

Ráadásul még nem is kiabált, de olyan hangja volt, hogy 50 méterről hallani lehetett.

2022. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
99%
Igen.
2022. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
99%

"Ebben a hónapban az a petefészkem érik,amelyik kevesebb idő alatt abahagyja a ciklust."


A petefészek nem érik. A petefészekben lévő petesejt érik meg. A petefészek nem hagyja abba a ciklust. A ciklus első napja a menstruáció első napja. A ciklus utolsó napja meddig a következő menstruáció első napja előtti nap. Van ám baj a biosszal.


Kicsilány! Én 26 éves nő vagyok. 1 éve együtt élek a 33 éves barátommal. Van munkahelyünk. Albérletben lakunk. Mégsem merünk védekezés nélkül szexelni mert nagyon nem alkalmasak még a körülmények egy gyerek fogadására. Te 16 évesen hogyhogy ilyen bátor vagy? Bele sem gondolsz a következményeibe. A biológia tudásod pedig a fenti idézet alapján borzasztó hiányos.

2022. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!