Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki használt facelle tesztet,...

Aki használt facelle tesztet, és ilyen lett neki, utána lett baba?

Figyelt kérdés
Linket kommentben teszek majd. Ma reggeli mosdóba menetelnél ilyen lett a teszt. Gondoltam este megismétlem, előtte pár óráig nem voltam mosdóban és nem ittam. Az pedig negatív lett, vagy pedig az az iszonyat halvány amit keresgélni kell. 11. dpo-n vagyok, tudom ilyenkor még korai. Van oka amiért most tesztelek. Viszont a reggeli nem egy haloványka csík, ezért nem is értem. Egyszer már jártam így másik teszttel, mondjuk az sokkal halványabb volt ennél. Utána hiába próbáltam több fajtát, azok is mind negatívak lettek.
2022. szept. 1. 19:22
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2022. szept. 1. 19:23
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

A délutáni vizelet 11dpo-n csoda, ha negatív. A reggeli viszont határozott pozitív.

Csak reggeli vizeletből tesztelj ilyenkor még.

Hiába nem voltál napközben pár órát pisilni, az nem ugyanaz, mint egy 7-8 vagy több órás koncentrált reggeli pisi.

2022. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez rendes pozi, nem is értem, hogy lett ez után másik negatív.
2022. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez furcsa. Szerintem ismételd meg pár nap múlva. Nekem délután, nem koncentrált vizeletből lett pozitív a Facelle teszt. Nem csapott be.
2022. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is elég furcsa. Gondoltam felmérés ide, hátha más is járt így. Találtam egy csomó kérdést, ahol azt írták erről a tesztről hogy csalóka, mert sokszor volt hogy halvány pozitív után megjott nekik. A kepeket sajnos már nem tudom megnyitni, így nem láttam milyenek voltak azok a tesztek, mert azt tudom, hogy azért itt sok negatív tesztet is halvány pozitívnak mondanak.
2022. szept. 1. 19:37
 6/21 A kérdező kommentje:
*felnézek
2022. szept. 1. 19:38
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is túl erős “álpozitívnak”. Valószínűleg tényleg a koncentráció volt más délután. 1-2 nap múlva csinálj még egyet reggel. Hajrá ✌️
2022. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez eleg pozitiv
2022. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Vegyél egy predictor earlyt az biztosat mutat
2022. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát ez erős ahhoz, hogy tévedés legyen.
2022. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!