Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így van esély terhességre?

Így van esély terhességre?

Figyelt kérdés

Rajtam bugyi, a barátomon boxer volt, és úgy dörzsölte hozzám a nemi szervét. Eléggé nedves voltam és átáztam, nem tudom hogy így mondjuk HA volt előváladéka és abban sperma, az át tudott e jutni belém, hogy az is átázott a bugyin keresztül. Vagy ha át is jutott talán a nemi szervem felszínére (mondjuk az ajkakra vagy akárhova), akkor mekkora az esélye annak hogy terhes legyek? (De amúgy nem volt közösülés.) És pont aznap jött meg a menstruációm.

Tudom, hogy így kb. 0 az esélye, de eléggé aggódó típus vagyok.

Köszi a válaszokat.



2022. szept. 2. 08:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem neked még korai a szex,ha nemtudom "hogyan" lesz baba.
2022. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon mindenkinek a választ! Csak megijedtem, mert elég erősen csinálta és így nem tudom hogy lehet e baj. (De mondom nem volt behatolás és nem is élvezett el.)
2022. szept. 5. 09:09
 13/16 A kérdező kommentje:
Meg az is a problémám hogy túl nedves voltam és hogy a nedvesség miatt nem juthatott e belém valami aminek nem kellett volna.
2022. szept. 5. 09:12
 14/16 anonim ***** válasza:
Úgy viszont valószínűleg felúszott a nedveden egy sperma.
2022. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezért jobb a két bugyi helyett az egy farmer összeállítás.

Üzembiztosabb, és akármelyik játékoson lehet.

2022. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező me aggódj, biztos nem vagy terhes, hiszen mindenki tudja hogy a babákat a gólya hozza !
2022. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!