Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm de több...

Késik a menstruációm de több lett a fehérfolyásom,ez lehet terhesség előjele?

Figyelt kérdés

Van,hogy szokott késni és jelenleg semmi előjelét nem tapasztalok hogy meg fog jönni...feltunt hogy mióta kéne jöjjön több lett a fehér folyas.Érdekelelne hogy ez azért amiért késik és nem lesz más tünet ami az utóbbi időkben volt vagy akár lehet hogy terhesseg elojele.

Remélem csak tulgondolom



2022. szept. 2. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Lehetsz terhes, van, hogy pont az a jele, hogy nincs jele :D Sok nőnek egész terhesség alatt semmi tünete nincs. Nekem több mint 1 hete késik, máskor mensi előtt egy héttel már fáj a mellem meg mindjárt megjön érzésem van, most abszolút semmi. Ma fogok tesztelni.
2022. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a késés még nem feltétlen jelez terhességet. Viszont a fehér folyással együtt már nagy a gyanú terhességre. Mensi előtt közvetlen vízes folyás jellemző. A krémes bővebb folyás meg terhességnél jellemzőbb tesztelj.
2022. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 szerintem ez hülyeség, nekem sokszor késett már pár napot és hittem azt hogy terhes vagyok, mert a folyásom is fehér volt, közben nem voltam terhes.
2022. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is azt írtam, hogy 100%... hanem, hogy nagyobb az esélye a terhességre. A jellemző és jellemzőbb nem jelent 100%-ot. Csupán ez az általános jellemzése. Nekem is pl terhesen vízes folyásom volt csak a szokottnál több. Én sem nagykönyvi eset vagyok. Szóval nem tudom melyik része a hülyes annak amit írtam..
2022. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 nálam is tünet szokott lenni a mellérzékenység és jelenleg semmi.

Elmondanád majd a teszt eredményét?Én jövőhéten tervezek venni.

Igazából sokszor van olyan hogy késik mivel régebben volt hogy kisebb volt a méhem az átlagnál de jelenleg nem tudom milyen://


#2 Hát nálam mielőtt megkellett volna jöjjön volt vizesebb.Tegnap kellett volna jöjjön naptár szerint és tegnap óta mintha több fehér lenne.


Nyilvan mindenkire más jellemző és nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.Őszintén én abban reménykedek hogy nem vagyok terhes:((

2022. szept. 2. 12:09
 6/6 anonim válasza:
Szia, végül mi lett? Nekem ugyan ez van mint neked, 1 hete késik és azóta több fehér folyadék van, de én még szűz vagyok. Azt olvastam, hogy ezek általában a terhesség előjelei, de ugye az én esetemben nem lehet az, úgyhogy ne aggódj, nem biztos, hogy egy baba az oka :)
2022. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!