Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik 2hete a menstruációm?

Miért késik 2hete a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már 14napja késik és nem értem miért. Májusban volt egy kisebb baleset, hogy nem tudtuk elment e bennem vagy sem, ezért masnap vettem be 48órásat. A gyógyszer után 1 héttel előbb megjött az első mensim, de utána tök jó volt mindig pontosan jött meg. Aztán most, 4hónap után már 14 napja késik. Nem voltam azóta senki mással szóval terhes nem hinném, hogy vagyok. (Vagyis remélem)

Orvoshoz kéne mennem? De nagyon félek… 20éves vagyok



2022. szept. 5. 11:13
 1/3 A kérdező kommentje:
A gyógyszer után 1héttel előbb jött meg, úgy akartam írni
2022. szept. 5. 12:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Nogyogyaszhoz kene elmenned. Hormonra vervetelt kerni. Abbol sok minden kiderul. Ha terhes nem vagy akkor valoszinu hogy a hormonjaiddal lehet valami.
2022. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az esemény utáni sokáig kihat a hormonrendszeredre, akár fél évig is. Ha a baleset óta már menstruáltál, akkor terhes nem vagy, nőgyógyászhoz viszont lehet, hogy érdemes lenne elmenni
2022. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!