Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már második hónapja csak 2...

Már második hónapja csak 2 napig tart a menstruációm, ami eddig 4-6 napig tartott. Mitől lehet? És nagyon fáj a mellem is.

Figyelt kérdés
Egy hete múlt el, ami szintén két napig tartott, és azóta is nagyon fáj mindkét mellem. Ráadásul hízok is, pedig nem eszek többet mint eddig. Már tesztet is vettem, de nincs semmi. 34 éves vagyok, korral járna?
2010. szept. 25. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is terhes gyanús a dolog :S
2010. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fura, hogy a teszt negatív. A hízás lehet, hogy nem attól van, főleg, ha nem eszel többet. Első 3 hónapban még nem nagyon van mitől hízni, lehet, hogy lassult az anyagcseréd. De azért nem baj, ha elmész dokihoz, ultrahanggal simán látja már, hogy baba áll-e a háttérben, vagy ha nem, akkor annak kéne utána járni, hogy mért lett hírtelen ilyen a mensid.
2010. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 35 éves vagyok, nekem egy évvel ezelőtt kezdődött, hogy három napra csökkent a mensim, abból a három napból is egy nap pecsételés, egy nap normál mensi és egy nap alig és vége is..voltam hormon vérvételen minden oké, pé-m is van, baba nincs, doki szerint örüljek neki.Kérdeztem ,hogy ez miért van, azt mondta ez normális..hát én addig azt hittem az a normális ami előtte volt..
2010. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Én úgyszintén 30 fölött vagyok és nekem is csökkentek 5 ről 2,3-napra. A melleid feszülése ,a menstruációd ellőt jelentkeznek?
2010. szept. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig csak a menstruáció előtt fájtak a melleim. Most hogy elmúlt, amint írtam csak 2 napig tartott, de a melleim még mindig fájnak. Ilyet még sosem tapasztaltam.
2010. szept. 26. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok.Nekem is ugyan ezek a tünetek ,de a férjemmel az utóbbi időben kevesebbet szeretkeztünk.A nőgyógyászom elmondta hogy lehetnek a hormonok.Ha nálatok ugyan olyan intenzitású a szexuális életetek akkor nem tudom mi az oka de érdemes a nőgyógyászodat felkeresni ha más nem de megnyugodsz.
2010. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök, 36 éves vagyok, szerintem hormonzavar lehet.
2010. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csak nőgyógyászhoz lehet fordulni, hanem endokrinológushoz is, egy hormonvizsgálat nem ártana. (Persze csak, ha a terhességet már kizárták.)
2010. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És mi pontosan az a hormonzavar?
2010. szept. 29. 08:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez a panaszom. Lehet tudni, mi volt az ok?
2012. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!