Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes elő váladéktól?

Lehetek-e terhes elő váladéktól?

Figyelt kérdés

A barátommal mindig gumi nelkül szexelünk megszakítos módszerrel. Legtöbbször két menetezünk. Volt mikor késett. De mostanába nem késett. Most megint késik 3 napja. A biztonság kedvéért vettem terheségi tesztet délután csináltam meg.Halványan látszik a második csík. Hétfő reggel csinálok egy második tesztet. Szerintetek mennyi az esélye,hogy előváladéktől terhes lettem?

Ui:Az a baj nem nagyon bízok a tesztbe mert az egyik ismerösömnek is mutatta halványan még se lett terhes. (Kérlek ne oktassatok ki,hogy felelőtlenek vagyunk,mert nem lesz gond ha az is vagyok)



2022. szept. 10. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Lehetsz
Nem sok rá az esély
Én is így estem teherbe.
Más ismerösöm is így lett terhes.
59 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagy az esély ha ráad@sul 2 menetet toltok le. Nekem sosem lett 2 csíkos a teszt csak mikor terhes lettem.

Van képed a tesztről?

2022. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen van róla képem.
2022. szept. 10. 22:50
 3/15 anonim válasza:
42%

Legtobb teszt csak kb terhesseg elott mutat valamit. Talan van vmi dragabb ami mar aktus utan 6-8 nappal pontos. Olyat vettel?


Igen lehetsz, altalanos iskolas tananyag kb...

2 menet kozott legalabb legyoptad neki hogy ne legyen olyan, vagy lemosta? Ugy van ertelme, kulonben visszateszi... pontpontpontozok mint a 40 ebvsek xd de most kajak ilyet kell magyarazni. En 16 evesen tudtam ezeket magamtol 10 eve, ti miert nem? Mar a net is jobb, mobilbet is alig volt akkor meg...

2022. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél valami jó minőségű tesztet.


Simán teherbe eshetsz az előváladéktól és ráadásul a pozitív teszt az általában pozitív...


De ez a 3 nap késés még nagyon korai.

Várj egy hetet és próbáld újra a tesztet.

2022. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Tedd fel ide, hagy nézzük

2022. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Feltettem.
2022. szept. 10. 23:04
 7/15 A kérdező kommentje:
2022. szept. 10. 23:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez negatív.
2022. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A teszted negatív, hurrá! Ettől függetlenül, ha nem akartok gyereket, akkor védekezzetek.

Hidd el, nagyon nagy gond lenne, ha terhes lennél nem tervezetten, nem buli az abortusz, és az egyedülálló anyaság sem!

2022. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Negatív.
2022. szept. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!