Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom , hogy az elmaradt...

Tudom , hogy az elmaradt menstruacio után a legbiztosabb de mikor lehet legkorábban tesztelni ami biztos eredményt ad ?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Aktus napján. Akkor tök biztos a negatív.
2022. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmaradt menstruáció utáni napokban.
2022. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más története lenne ehhez szerintem :) valakinek az elmaradt után valakinek már előtte pár nappal is. Nekem mindkét terhességem kimutatta a teszt 5 nappal mensi előtt. Predictor

Hajrá :)

2022. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

10. dpon pozi lett a tesztem. Mindent is követtem így biztos. 9.dpo negatív volt.


Évek óta olvasgatok itt és azt javaslom 12.dpo predictor teszt. Terhesség esetén pozi lesz. Hamarabb tesztelni nem biztos, hogy jó ötlet, hiszen lehet picit lassabban termelődik a hcg. Meg ugye lh teszt használata ajánlott, hogy valóban jókor tesztelj, ha már mindenképp korábban szeretnél tesztelni.

2022. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok....ami a legfontosabb, hogy 100% akkor lesz, ha már a mensid sem jelentkeznik és tudni kell, hogy lehet lesz korai pozitív teszted, de attól még simán meg is jöhet. Ettől nem a teszt a vacak, vagy álpozitív...csupán nem sikerült rendesen a beágyazódás.


Nekem pl 10.dpon volt már pozi tesztem sőt erősödött napról napra majd egy nap késésnél megjött... aznap még pozi volt a teszt másnap már hómező...sajnos ilyen is van. Szóval ennek tudatában tesztelgess hamarabb :)

2022. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van értelme mensi előtt ha tudod mikor van ovud, nekem 8-9 nappal utána halványan látszott.
2022. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap este, 12dpo-n negatívat teszteltem 10-es facelle teszttel. Szerintem ilyenkor már mutatnà, de azért még kicsit reménykedek.
2022. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Drukkolok 7! :) én meg csak az ovu teszt szerint a 4. Napon vagyok de eddigi hónapokban nem izgultam de most valamiért nagyon 😅🤷🏽‍♀️
2022. szept. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!