Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy 1 hétig pozitív...

Létezik, hogy 1 hétig pozitív az ovulációs teszt? Csatolok képet

Figyelt kérdés

Én vagyok hülye hozzá, vagy ez tényleg mind pozitív? Egy csomagban vettem 30 tesztet, az eddigi hónapokban jól működött, havi 1 napot jelölt pozitívnak, most meg már egy hete az. ( A férjemet is megkértem végezze el, de neki negatív eredményt adott, attól tartottam , hogy rossz a teszt)

Hormonjaim rendben, előző hónapban készült teljes hormoprofil, nőgyógyászati vizsgálat sem mutatott eltérést az előző hónapban voltam nála.



2022. szept. 15. 09:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Itt a kép: [link]
2022. szept. 15. 09:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű a leírásodból, de ugye tudod, hogy csak az a pozitív ahol a 2 csík ugyanolyan erősen látszik. Az nem számít ha többször is megjelenik a második csík.

Valóban elég erősek, de én fentről a másodikat mondanám csak pozitívnak.

2022. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de eddig nem ilyen volt, csak a kontroll vonal volt jó erős és a második nagyon halvány. Azért is kérdeztem, mert annyira nem vagyok gyakorlott benne, és már nem tudtam ez mit jelenthet 😂 Köszönöm a válaszod!!
2022. szept. 15. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl érzékeny a teszt... nekem a 15-ös volt ilyen.... aztán a 20-as mutatta szépen. Sajnos ebben a ciklusban tuti nem fogod tudni biztosra, mikor lehetett pozi. Ha tippelni kéne ezek alapján, akkor én is felülről a másodikat mondanám. Az amúgy ciklusnap ügyileg lehetséges lenne nálad?
2022. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Illetve még nekem akkor volt ilyen, amikor kimaradt az ovu... gyakorlatilag mensiig poziközeli, pozinak látszó volt az lh teszt. Sajnos még ez is lehet.

4-es voltam.

2022. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig a 12-13 napon mutatta a teszt, de ugyanez a fajta, azért sem értettem. Egyebként a 12. nap óta mutatja ezt. De akkor majd venni fogok másik érzékenységűt. Köszönöm a segítséget!
2022. szept. 15. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!