Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek sok rosszullét /hányás...

Akinek sok rosszullét /hányás kísérte a terhességet hanyadik héten kezdődött és mikor csillapodtak a tünetek ?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát első gyerekkel 6-9 hetesen hánytam, utána se hányás, se hányinger 11 hetes koromig, ekkor 3 napra visszatért majd eltűnt.


Második terhességem alatt is 6 hetesen kezdődött, 10-11 hetes koromig hányingerem volt. Ezután már nem voltam rosszul, de!! reggelente borzasztóan szédültem 16 hetes korig és ez sokszor hányásig jutott mindenféle előzetes rosszullét nélkül, egyszer csak elsötétült a világ és szaladnom kellett. Nem mindennap, de heti 2x biztos előfordult.


Most harmadik babával vagyok 9 hetes, elvileg minden rendben van de hányni egyáltalán nem hánytam, enyhe hányingerem 6 hetes korom óta van néha.

2022. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
9. hét körül kezdődött, és a 15. hétig tartott kb. 5 kilót fogytam.
2022. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héten kezdődött kb 15. hétig

Azóta semmi tünetem nincsen🤗

35hkm

2023. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én vagyok a 10. hozzászóló, el sem hiszem, milyen régen adtam ezt a választ. Ma vagyok 26 hetes. A 14. héttől kezdett jobb irányba változni a dolog. 🤗


Boldog baba várást mindenkinek!

2023. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!