Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön kellett volna...

Csütörtökön kellett volna megjönnie, de nem jött, és tegnap teszteltem negativat, akkor ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semmi. Késik. Van ilyen.
2010. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:-)))))
2010. szept. 26. 13:35
 3/18 anonim ***** válasza:
Nos, hát nálam a szitu egészen hasonló volt, pénteken kellett volna megjönnie, szombaton este negatív volt. Vártam, nem jött meg. Kedd reggel szintén negatív teszt, de még mindig nem jött meg. Csütörtök reggel pedig gyönyörű szép pozitívat teszteltem! :) Úgy gondoljuk, később volt ovuláció, így a beágyazódás és a pozitív teszt is váratott magára. :)
2010. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. szept. 26. 13:44
 5/18 A kérdező kommentje:
Ok,de akkor mitől lehet,hogy ha pisiléskor megtöröltem magam törlőkendővel ,kicsit följebb is ,és halványrozsaszin lett,kb csütörtök ota van ilyen ,és mensis gőrcseim vannak?
2010. szept. 26. 13:55
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csütörtökre nem vártam de semmi. A mellem néha feszül egy kicsit, fehér folyásom van az is minimális ezen kívül semmi. Néha nekem is olyan a hasam mintha megjönne, de akkor lepihenek és elmúlik. Holnap tesztelek ha reggel sem jön meg. Várj pár napot és tesztelj újra! Szorítok! :)
2010. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Neked nem barnás rózsaszines a hüvelyed?mert én nekem olyan!ezért nem értem mi lehet!
2010. szept. 26. 14:21
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem is teszteltél azota?
2010. szept. 26. 14:22
 9/18 anonim ***** válasza:
14:18-as vagyok! Nekem fehér folyásom volt, nem barnás vagy rózsaszines. Nem teszteltem még, mert már elég negatívat láttam! Majd reggel veszek tesztet és megcsinálom, szerintem ha van valami már kimutatja.
2010. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Megirod mi lett? Én is veszek!
2010. szept. 26. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!