Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » TF Virág (Virág natura) pcos...

TF Virág (Virág natura) pcos teája segített már valakinek a teherbeesésben?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kezdtem el inni hónap elején, olvastam róla elég jó tapasztalatokat így úgy gondoltam egy próbát megér. Mellette a trimeszter vitamint szedem.


Segített már valakinek ez a tea?



2022. szept. 25. 09:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
De még a vitamin se.
2022. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig szedted? :(
2022. szept. 25. 12:24
 3/30 anonim ***** válasza:
És az ir diétát tartod, merckformint szedsz? Mert a pcost ezekkel lehet tünetmentessé tenni.
2022. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Mivel csak pcos gyanú van UH alapján, de se vérvétel semmi nem bizonyította így nem írták fel.

Jövőre megyünk a Kaaliba, mert hajamat tèpem már a rengeteg “leszrom” dokitól. Mindegyik mossa kezeit, segiteni nem akarnak.

2022. szept. 25. 13:11
 5/30 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy ha tényleg PCOS igazolódik, akkor azon csak a súlyfelesleg leadása és az érkezés megváltoztatása segít. Nekem IF diéta, mozgás segített. Szedtem vitaminokat is, de szerintem ezek mellékesek. Így nekem másfél év kellett, hogy teherbe essek és meg is maradjon. Mielőbb érdemes kideríteni, hogy tényleg PCOS, vagy más a gond.
2022. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
180cm vagyok és 70kg, így suly felesleg nincs. Rendszeresen sportolok és tartom a 160g ch diétát. Vitamint szedek, teát iszok. Jelenleg a lehetőségeket kimaxoltam ezzel kapcsolatban
2022. szept. 26. 20:36
 7/30 anonim ***** válasza:
Endocarr
2022. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Endocare akart lenni
2022. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Azóta miujsag? Nekem első eles probalkozos honapom volt iszom a pcos teáját ugyan nincs halisten pcosem, nagyon rá görcsöltem a dologra meg is jött pontosan ahogy kell és szokott, ha elmúlik a havim iszom tovább, meglátjuk,
2023. máj. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Összejött március végén. De sajnos 05.05 megtudtuk, hogy leállt a szíve. Én 10+0 voltam baba 8+2 méretek alapján
2023. máj. 26. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!