Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ikreket várnék, az a hat...

Ha ikreket várnék, az a hat hetes ultrahangon már mindenképpen kiderült volna?

Figyelt kérdés
Valahogy annyira olyan érzésem van. De lehet, hogy hülyeség :)
2022. szept. 26. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
90%ban igen
2022. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Akkor nagyon rossz helyen kéne lennie, ha még akkor sem látják a másodikat (pl. méhen kívül).

Nekem lombik után az 5. és a 6. heti UH-n alaposan körülnéztek, utána már biztos volt, hogy nincsenek ketten.

Két beültetett blasztocisztám volt.


Te is lombikoztál, vagy miből gondolod, hogy több van? Örülj, hogy nem ikrek, az ikerterhesség magas kockázatú.

2022. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak olyan megérzés. Meg iszonyú nagy a hasam, pedig még csak a 9. héten vagyok.
2022. szept. 26. 10:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

9. héten akkor sem a babáktól lenne nagy a hasad, ha négyen lennének. Megnézted, mekkora ekkor az embrió?


Természetes jelenség a koraterhességben a puffadás. Nekem pl. nagyobb hasam volt az 5. héten, mint most, 18 hetesen. Nekem mondjuk a túlstimuláció miatt, de természetes fogantatásnál is gyakori.

2022. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

9.héten 2,3 cm egy magzat 1 g súllyal. Nem attol nagy a hasad és ha hiztál nem a magzat miatt!gondolkodj egy kicsit azert mert terhes vagy lehetne agyad!.

A puffadás ami ilyenkor nagy hasat csinál!

2022. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem látták már 7 hetesen voltam uh-n

De az h nagy a hasad nem a baba miatt van, szimplán csak a puffadás.

Az elején az ikrekkel sem volt nagyobb hasam mint a lányommal.

2022. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
😩😩😩
2022. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen, nagy valószínűség szerint kiderült volna. Bár hallottam olyanról is, akinek csak a 12 hetes UH-n vették észre hogy két baba van.

Az én ikreimet 5 hetesen már látta az orvos, bár profi ultrahangos és jó gépe is van. Igaz, akkor még csak két petezsák volt szívhang nélkül.

Az, hogy nagy a hasad, ilyenkor semmit nem jelent, valószínű puffadás.

Nekem pl. teljesen lapos volt a hasam az első ikres trimeszterben, kb. a 15. héttől kezdett látszani a pocakom.

2022. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A mai gépek mellett szinte kizárt, hogy ne vegyenek észre két babát. Régen gyakrabban nem vették észre, mert nem voltak ilyen jó uh gépek.
2022. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Ennél nagyobb hülyeséget is rég hallottam, hogy megérzed, hogy ikreid lesznek :D
2022. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!