Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy fokú fáradtság, hányinger...

Nagy fokú fáradtság, hányinger vagy túl nagy étvágy, sűrű fehér folyás. Utalhat terhességre? Aki tapasztalt hasonlókat, mi lett az eredmény?

Figyelt kérdés
Egész héten iszonyat fáradt voltam és legszivesebben egész nap aludtam volna. Volt olyan nap, hogy egész nap éhes voltam, sokat ettem, de többször volt hányingerem, nem csak reggel, egész nap kitartott sokszor. Sűrű, fehér folyásom van, nem viszket, nincs szaga. És volt egy nap, lehet hülyén fog hangzani, olyan érzésem volt,mintha bepisiltem voltam és ekkor is nagy mennyiségű folyás volt csak,de én ilyet korábban még sosem tapasztaltam. A jelenlegi ciklusom 11-12. napján nagyon enyhe barna folyásom volt menstruációhoz hasonló görcsökkel. Ja és kb. hét hete folyamatos úgy érzem, mintha lázas lennék, volt is egy kis hőemelkedés egy hete, szédülést is tapasztaltam. Ma járok a ciklus 28. napján és elvileg holnap kéne megjönnie. Várok még pár napot a teszttel, ha addig nem jönne meg és nem is türelmetlenkedni szeretnék, csak kiváncsi vagyok,hogy hasonló tünetekkel nálatok mi lett az eredmény?
2022. okt. 1. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló tünetekkel sokszor voltam nemterhes és egyszer terhes.

Ha majd késik, akkor tesztelj.

Ennek meg így semmi értelme.

2022. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen,ezért írtam is,hogy várok pár napot és csak akkor tesztelek,ha addig sem jön meg. Csak kíváncsi vagyok,kinek mi lett ilyen tünetek mellett. :)
2022. okt. 1. 17:38
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Minden napra kell egy ilyen kérdés? 🤦


Nem bírod kivárni, a nem várt napját. Ha nem jön meg ---> tesztelsz...


Mi értelme itt várni a kommenteket, hogy deeee terhes vagy. 🙄


Ettől nem leszel megtermékenyítve. 😅

2022. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat,azt hittem,ez az oldal azért van,hogy feltegyük a kérdéseinket. Ahelyett,hogy böngészgetnék az oldalon,nekem most könnyebb volt kiírni a saját kérdésemet és leírni,amiket tapasztaltam. És nem,nem azt várom,hogy "megnyugtassanak",hogy terhes vagyok,tapasztalatokat szerettem volna olvasni. És kedves válaszoló,ha minden nap ilyen kérdéseket olvasol és unod már,nem kötelező kommentelni.
2022. okt. 1. 18:26
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon rá vagy kattanva. Nyugi, így ne sok sikert várj. Itt minden második babára váró nő beképzeli magának, hogy a tünetei miatt ők terhesek. 🤦 Vagy küldik a képet, hogy pozitív lett a teszt, közben meg sehol egy második csík...


Üdv, egy 14 hetes kismama. 🙀

2022. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak leírtam,hogy miket tapasztaltam,még csak tünetnek sem írtak,és mivel ilyet én még nem tapasztaltam,kíváncsi lettem volna olyan válaszokra,aki már igen. Ha terhesség,ha nem,de valamiért mégis érzem ezeket. Nem értem,miért kell ilyen vádlón és hülyének nézve válaszolni. De köszönöm azért a válaszokat,ebből is tanultam!
2022. okt. 1. 18:47
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Túlságosan figyeled magad...
2022. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A barna pecsételés gondolom ovulációs vérzés lehetett. Tudod az a baj, hogy a terhességnek nem igazán vannak specifikus tünetei egy nagyon korai szakaszban. A progeszteron csinálja főleg a leírtakat, az meg a ciklus utolsó hetében vagy a megtermékenyítés után optimális esetben ugyanolyan magas. Szóval ezekből még csak sejteni sem lehet. De egy 10-es tesztet már nyugodtan csinálhatsz :) Bár azt az 1 napot már tényleg érdemesebb kivárni, ha eddig kibírtad. Drukkolok :)
2022. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hm.

Nagyfokú fáradtság, túl nagy étvágy folyamatos.

Hányingerem rengetegszer volt életemben és sűrű fehér folyásom is .

Terhes 1x voltam, de akkor csak a fáradtság volt meg, az is teszt után hetekkel, nem mint "tünet"

2022. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találgatok, ha tünetem van tesztelek 4 nappal mensi előtt, ha terhes vagyok +, ha nem akkor -.

1 nappal mensi előtt jó látható az eredmény

2022. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!