Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély hogy terhes vagyok?

Van rá esély hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A legutóbbi menstruációm óta 3x feküdünk le a barátommal, mind 3 alkalommal óvszerrel védekeztünk de még így is kivette mielőtt elment, utána pedig megnyomogattuk, hogy nem folyik-e valahol, minden rendben volt. Most 8 napja késik a menstruációm. Van ok aggodalomra? A barátom 18 én pedig egy évvel fiatalabb

2022. okt. 3. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2022. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nincs, de a biológiához és a valószínűségszámításhoz nem értő kollégák mindjárt benyögik, hogy ha még van is 0,3% a teherbeesésre, akkor már mindjárt 98% az esély rá, hogy terhes vagy.
2022. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán vegyél egy tesztet és akkor megtudod a választ.
2022. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2022. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az életkor még normális, hogy ennyit késsen a menstruáció. De az a biztos, ha veszel egy drogériás terhességi tesztet. Ha az negatív lesz, akkor az számodra is megnyugtatóbb lesz, mint itt egy csomó komment az oldalon.
2022. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes vagy, akkor lehet, te hordod ki az új megváltót :).


De tényleg, ha parázol, menj egy drogériába/gyógyszertárba, vegyél egy tesztet, és nyugtasd meg magad. Nem ciki, amíg nem lettem teljesen önálló, független a szüleimtől, és attól is be voltam tojva, ha egy fél napot csúszott a menzeszem (általában az enyémhez órát lehet igazítani). Pedig tudtam, hogy nagyon közel van a nullához az esélye, hogy terherbe essek, a biológiai ismereteim is rendben voltak. A teszt után megnyugodtam, az élet pedig szépen ment tovább.

2022. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nincs, de dícséret jár, amiért óvszerrel plusz megszakítással védekeztek! Itt a gyakorin nem ehhez vagyunk hozzászokva
2022. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
Figyu. Tudom hogy ez iritálló dolog tud lenni. Kepzled regen en fog.gatlo melett +ovszer használata mellett agodtam hogy terhes leszek. A vilag legnagyobb hulyeseget csinaltam. Ha ovszert használtok előtte érdemes felfújni, abbol latni fogod h lyukas e. Igazabol utana hiába nezitek akkor mar megvan a baj. Ne aggodj 0,00000% hogy terhes lennél.
2022. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!