Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pms és korai terhesség közötti...

Pms és korai terhesség közötti különbség?

Figyelt kérdés

Nektek hogy volt? Éreztetek valami különbséget?

Mielőtt a kislányom megszületett, előtte mindig feszült a mellem, hangulatingadozasom volt. Mióta megszületett, soha semmi jele annak, hogy meg fog jönni .

Most múlt 1 éves, tervben van a kistesó, kb 2 év korkülönbséget szeretnénk, úgyhogy elkezdtünk próbálkozni. Szeptember 11-en volt meg utoljára , tehát holnaphoz 1 hónapja. Napok óta gorcsolget a hasam és a derekam, és nagyon izgulok,hogy vajon azért, mert meg fog jönni, vagy esetleg úton a kistesó.

Amikor vele lettem terhes , akkor is így gorcsolgetett a hasam, biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, de már több, mint 1 hete késett, és hát ugye pozitív lett a teszt.

Igazából tudom, hogy a választ az én esetemre nem tudjátok, az majd kiderül, szóval csak tapasztalatokra lennék kíváncsi kinek milyen első tünetei voltak,amik esetleg összekeverhető a pms-sel?



2022. okt. 10. 09:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy borzasztóan fel vagyok puffadva. Szerintem nagyobb a hasam, mint mikor pár hónapos terhes voltam
2022. okt. 10. 09:08
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már kimutatja reggel egy 10-es teszt.
2022. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ereztem kulonbseget a ketto kozott.
2022. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi különbség volt, hogy nem voltam "idegbeteg". Menzesz előtt pedig mindig nagyon feszült voltam.
2022. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teszt már mutatná
2022. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Felbuzdultam és csináltam egy predictor earlyt.


[link]

2022. okt. 10. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez halvány pozitívnak tűnik. Biztató, azért csinálj reggel is egyet, valószínű ebből kiindulva az erősebb lesz. :)
2022. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez pozitív. Gratulálok!
2022. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia nekem is holnap lenne a Nem várt napja nekem 25 ml.teszt negatív lett így nem a reggeli vizeletbol semmi tunetem nincs néha gorcsoltem parnapol ezelőtt 2 napja hanyingerem van néha és néha a mellem érzékeny ami fura nekem hogy nem fáj a derekam és menzi idején már 1 hetel hamarabb kezdődik a derékfájás nos nem tudom reménykedjek e még ha már negatív lett egy teszt
2022. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező neked pedig gratula a babahoz mer ez nem olyan halvány pozitív :)
2022. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!