Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora esélye van a terhesség...

Mekkora esélye van a terhességnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal menzeszem utolsó napján voltunk együtt. Ovulációm 6 nappal később volt. Ilyen esetben mekkora esélye lehet a teherbeesésnek? Vagy egyáltalán van e esélye? Megszakításos módszerrel védekeztünk, ezért érdekel. Köszi a válaszokat előre is

2022. okt. 15. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Kb 0
2022. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Simán lehet, nekem kb pont így jött össze. Drukkolok hogy sikerüljön:-)
2022. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: köszi a választ! Igen, én is kb így gondoltam. És az orvos is azt mondta, hogy legfeljebb 5 napig életképes egy hímivarsejt. Plusz, az sem biztos ugye, hogy érintkeztem bármennyi spermával is. És azért az ovu is elég bizonytalan még akkor is ha kb be lehet határolni hogy mikor történt.

Második kommentelő: neked is köszönöm, de nem szeretnénk még babát. Nagyon nem, szóval én annyira nem reménykedek benne.

2022. okt. 15. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes nyugi.Ritkább eset az hogy így legyen valaki terhes de mikor nem akarod akkor Murphy hogy becsusszan:)

Viccen kívül nem hiszem hogy becsúszott.

2022. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!