Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan problémám lenne, hogy az ovulációm utolsó napján, azaz szept.27-én védekezés nélkül közösültem a partneremmel. Hatalmas félreértés volt az egész, a csávó azt hitte, hogy szedem a fogamzásgátlót, de olyan hamar elsült, hogy szólni sem tudtam neki, hogy ha végez szóljon előtte. Rá kb 11 órára már be is vettem az esemény utáni tablettát, de ma van a 7. napja, hogy késik a menzeszem, viszont semmi különöset nem tapasztalok, sőt egy kicsit görcsöl is a hasam. Szerintetek baj lehet? Ha csinálok tesztek, és az negatív lesz, akkor megnyugodhatok?

Mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz, bár annyira lekezelő volt velem amikor kértem a tabit is, azt érezteti velem, hogy egy büdös k. vagyok, pedig minden épp eszű ember tudja hogy egy gyerek bármikor becsúszhat ha már szexel az ember, ezért is fordulok hozzátok. Remélem valaki tud valami megnyugtatót, esetleg hasonló, saját tapasztalatot mondani. Előre is köszönöm :)



2022. okt. 16. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, akkor megszakításos vedekezést akartál, de nem úgy alakult, és emellett fogamzásgátló tablettát nem is szedsz?
2022. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, dióhéjban erről van szó.
2022. okt. 16. 13:28
 3/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? A hormonális rendszer működése eltérő lehet egy EU tabi bevétele esetén a különböző életkorokban.
2022. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, 3 hét múlva töltöm be a 19-et. Az escapelle nevű tablettát alkalmaztam.
2022. okt. 16. 13:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is volt hogy vettem be eseményutánit, de nekem megjött időben a mensim, de tudok olyanról akinek felborította és késett, vagy előbb jött meg tőle, hiszen lórugásnyi hormontartalom benne van a pakliban. Szerintem hogy megnyugodj vegyél tesztet, lehet a stressh miatt is késik, a nőgyógyász meg mindig jó ötlet
2022. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
5ös, te fogtabi mellett kellett hogy bevedd, vagy te sem használtál semmit? Köszi (engem is érdekel mert hasonlo szituban vagyok)
2022. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os, nem szedtem fogamzásgátlót
2022. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7es köszi! Neked ez mikor volt?

Azóta nem volt változás a ciklusodban meg egyéb rosszabb lefolyások? Én ettől aggódom, azt írják hónapokig is kihathat az ilyen

2022. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

5-ös: köszi a válaszod, egyébként amúgy sem szokott mindig napra pontosan megjönni, van amikor 2 nappal előtte, de volt már olyan hogy 2 hetet is csúszott.

Holnap veszek egy teszten, aztán megírom mi lett végül. De jézus, kurvára nem jó az időzítés, meg amúgy is :(

2022. okt. 16. 14:16
 10/16 anonim ***** válasza:
8-as egy pár éve volt, nem változott a ciklusomba semmi, nekem annyi kellemetlenség volt hogy az első mensikor jobban görcsöltem mint máskor, de szerencsére semmi más
2022. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!