Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem mondta el az orvosom, így...

Nem mondta el az orvosom, így aki volt már hasonló cipőben remélem tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az orvosom írt fel nekem progeszteron pótlást amit ugye szednem kellett az ovuláviót követően , hátha így végre sikeresen megmaradna egy esetleges terhesség.A kérdésem az lenne hogyha nem sikerült ez a hónap se akkor magától megkéne jönni a mensinek a nemvárt napján vagy csak akkor fog megjönni ha abba hagyom a progeszteront? Spontán ciklus nem inszem nem lombik.

2022. okt. 20. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaminek megjon, másnak csak akkor ha abbahagyja. 14. dpo-n tesztelj, ha negatív, akkor abbahagyhatod.
2022. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanígy voltam (Progesterone Exeltis)

15. naptól kellett szednem 10 napon keresztül.

Van olyan akinek csak akkor jön meg ha már abbahagyja a gyógyszert, de van olyan is akinek pontosan ahogy előtte ! :)

2022. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor így fogom csinálni ☺️
2022. okt. 20. 14:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia, én is progesterone exeltist kaptam, az adagolást elnézve 15 napra.Nekem nem mondta hogy 10 napig kéne szedni,csak hogy szedjem és ha megjött akkor kezdjem el 2. naptol a clostyt, ha meg nem akkor hívjam,hogy írjon még pluszba progit,hogy minden rendbe legyen ☺️
2022. okt. 20. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most most voltam így, 3.-7. nap között Closty 2*1, 14.naptól progeszteron.Nekem megjött a 27. napon, amikor még szedtem.
2022. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!