Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellfájdalom/érzékenység...

A mellfájdalom/érzékenység megmaradt peteérés után egészen a nem vártig, akinek pozitív lett a teszt?

Figyelt kérdés
Túl vagyok már a középidőn, elég érzékeny volt a mellem (soha nem szokott). Azóta nem múlik. Nem vészes, de azért kellemetlen néha. Szúrkál és néha fáj, ha dörzsöli a melltartó. Akinek pozi lett a teszt és fájt a melle, annak elmúlt a nem vártig vagy megmaradt a két hétben végig?
2010. szept. 28. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, nagyon érzékeny a mellem, de főleg a mellbimbóm. Szombatra nem várom.
2010. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én amikor tehes lettem nem múlt el!sőt nagyon sokáig még éreztem is igaz sajnos el ment a baba!de lehetséges igen!hogy ettől van!remélem jó értelemben fáj illetve érzékeny a melletek!:-)sok sikert
2010. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Bízom benne, hogy most sikerrel jártunk. Minden apró jelre figyelek. Sajnos már 6 hónapja próbálkozunk és nem sikerül.
2010. szept. 28. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok nekünk 3,5év után sikerült de sajnos el ment!
2010. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden hónap ilyen, még mindig megjött, de ez én vagyok, neked babát kívánok!
2010. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Bár nekem inkább a mellbimbóm érzékeny. Szombatra nem várom. Ma kezdtem menszis fájásokat érezni.
2010. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!