Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legjobb ovulációs...

Melyik a legjobb ovulációs teszt? Mennyi mIU/ml?

Figyelt kérdés

Eddig David 10mIU/ml volt de nem mutatta sajnos a pozitívat.

Láttam létezik 20,25,30 mIU/ml is.


2022. okt. 27. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én az expect lh használom elég jó
2022. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Clear blue digitális ovulációs teszt a legjobb. Mosolygósan mutatja egyértelműen, ha pozitív.
2022. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig David tesztet használom és szépen mutatja. Ha a 10-es neked nem lesz pozi, akkor nincs peteérésed. Azért annyira nem gagyi az a teszt, hogy a legérzékenyebb ne mutassa.


20, 25 -ös tesztek kevésbé érzékenyek, tehát az se mutatná.. mivel 10mIU/ml szintet se éri el az lh szinted.


Laborban voltál már?

2022. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez volt a “legerősebb” tesztem a 10-es érzékenységűvel.

Akitől vásároltam szerinte ez negatív még, de ettől erősebb nem volt.


Ill. igen laborom most volt. Progeszteron nőtt 21. napra.

2022. okt. 27. 10:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a Clearblue vált be.
2022. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hol veszitek a Clearbluet? Néztem dm, rossmannban nincs csak a hcg teszt
2022. okt. 27. 10:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Én rendelni szoktam online patikákból, mert elég húzós az ára. Pl Pingvin Patika, Prevencio Patika. Jelenleg a Pingvin Patikában a legkedvezőbb az ára.
2022. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azok valóban negatív. Megpróbálhatsz mást, de nagyon gyanús, hogy nincs elegendő lh-d.
2022. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

expect 20as irtózatosan gagyi és nagyon halványak a vonalak, de ha pozitív, akkor pozitív egyértelműen.

facellét én nehezen tudom kivenni pozitívnak. ez 25ös

clearblue digitális pedig mosolyog ha pozitív. ez 40es teszt.

2022. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Engem csapott be a mosolygós teszt. Azóta nem is használom. David 25ös tökéletesen mutatja a napokat. Mellesleg olcsóbb is. Én is úgy voltam vele, hogy mosolyog jaj de cuki, meg hogy a drágább az jobb. Sajnos igencsak tud hamisan mosolyogni, egy egész széria rossz tesztet vettem legutóbb. Ekkor váltottam a Davidra. Eleinte picinek találtam, és mondom te jó ég ez ilyen kis "gagyi", aztán nagyon kellemesen csalódtam benne. Tökéletesen bevállt.
2022. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!