Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges menstruáció a...

Lehetséges menstruáció a terhesség korai szakaszában?

Figyelt kérdés
Együttvoltam valakivel, megszakításos módon védekeztünk, majd pár nap múlva megjött a menstruációm, viszont sokkal másabb volt, mint szokott lenni. Lehetséges, hogy terhes vagyok? Nyilván fogok tesztet csinálni, de még nem érkeztem odáig. Így ha van valakinek tapasztalata ilyen téren, megköszönném, ha leírná.

2022. okt. 27. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Azért mert a Marikának ugy volt, a Piroskának meg amúgy, az mit segít a te eseteden?!


Igen, van akinek igy lett gyerek és igen, valakinek meg szimplán más a mensije mert nem robot hogy mindig ugyan olyan legyen.


Teszt....

2022. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Inkább picit informálódj még biológiából mielőtt szexuális életet élsz, mert látszik, hogy gondok vannak ilyen téren elég nagy mértékben.


Amúgy, elsődleges gond az, hogy a megszakítást védekezésnek gondolod. Akárki akármit mond neked azzal az ostobasággal kapcsolatban, hogy a megszakításos módszer, meg a számolás az működőképes dolog, nem szabad elhinni, mert nem igaz.


A második gond, hogy fogalmad sincsen arról, hogyan működik a tested. Inkább menj vissza iskolába és tanulj még egy kicsit, majd ráérsz azután felnőttet játszani és szexelni, ha már tisztában vagy minden olyan dologgal, ami velejár.

2022. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
2-essel teljesen egyetértek.Menstruáció az egészen biztosan nincs terhesség alatt.
2022. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Előfordulhat vérzés a terhesség alatt, de nem gyakori, egyik rokonomnak volt, azóta elhiszem, hogy van. Menstruáció az ovuláció után 14 nappal van, úgyhogy szerintem szerencsétek van és nem akkor voltatok együtt, amikor teherbe tudsz esni. De ha nem akarsz babát akkor védekezzetek inkább.
2022. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Tényleges menstruáció nincs, de lehet olyan vérzés a terhesség korai szakaszában, amiről azt hiszi a nő, hogy menstruáció, mert időben, jellegben kb. stimmel. Az egyik barátnőm így vette csak a 3. hónapban észre, de mással is találkoztam, aki így járt. Egyikük sem volt a biológiából teljesen fogalmatlan kategória, de a szervezetük "megtréfálta" őket (OFF: az egyik esetben "ment" a baba, a másikban már komoly nagylány :)).

Megszakításos: arra jó, ha nem tervez az ember babát, de nem tragédia, ha becsúszik, más esetben orosz rulett.

2022. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!