Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A drogériás terhességi vértesz...

A drogériás terhességi vérteszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel teszteltem egy halvány, de határozott pozitívat. Ma reggel egy negatívat ugyan azzal a fajta teszttel. Számomra ez jelenleg érthetetlen, nem tudom eldönteni melyik csaphatott be, ezért elgondolkoztam a rossmannban kapható vérteszten. Lenne értelme megvenni? Kicsit sokallom az árát, de ha jó akkor rászánom mindenképp. Valakinek van tapasztalata az ilyen drogériás tesztekkel? Jobb/megbízhatóbb mint a vizeletes teszt?

2022. okt. 28. 08:16
A kérdező szavazást indított:
Próbáltam, megbízható
Nem próbáltam, de szerintem megbízhatóbb a vérteszt
Vizelet teszt jobb/megbízhatóbb
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan annyiba kerül mint ha bemész egy fizetős vérvételre.
2022. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valóban? Köszönöm az információt!:)

Ezt nem tudtam, de egy normális vérvétel, ami steril körülmények között zajlik, az megér ennyit.

Utána is nézek, köszönöm mégegyszer:))

2022. okt. 28. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is azért nem vettem olyat mert nekem így nem érte meg, inkább fizettem a vérvételt, ahol számot is tudok nem csak egy csík lesz.

Hol tartasz, mikor kell megjöjjön.

Nekem sok kémiaim volt 1-2 + nap után negatív és meg jött

2022. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A ciklusom nagyon zavaros, 30-35 napra szokott megjönni, most vagyok a 38. napon. Ovu nem tudom mikor lehetett, nem szoktam követni. Nem szeretnénk rágörcsölni a férjemmel, ezért nem tervezetten csináljuk. :)
2022. okt. 28. 08:39
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Pedig ha vértesztre akaraz nenni, az elég rágörcsölés gyaynús...
2022. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj még pár napot, és a sima teszt is kimutatja biztosra, szerintem felesleges még vértesztekre rohangálni. Főleg ha elmondásod szerint volt egy halvány pozitív teszted.
2022. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj és tesztelj!:)
2022. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!