Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? És ha igen...

Lehetek terhes? És ha igen mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés

Október 12-15-ig mensiztem, 26án ami termékeny nap együtt voltam párommal.

Enyhe görcsös, nyomás érzésem van a hasamban, megnőtt a hüvelyváladék mennyisége.

Tudom az elején még semmilyen tünetnek nem kellene lenni...de normál esetben sem szokott



2022. okt. 28. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A peteerest érzed. Nyúlós nyák van ilyenkor. :)
2022. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor kizárt hogybterhes legyek?
2022. okt. 28. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most igen. De mivel védekezés nélkül szexeltel peteeres előtt így még lehetsz. Csak annak nem most lesz tünete. Mai naptól számolva 12-14 nap múlva tesztelj.
2022. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

28. van hogy a francba lennél terhes 2 nappal a szex után?

Hánynapos a ciklusod?

2022. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Lassan a nők már szex előtt tudni fogják, hogy terhesek.

Be fog csődőlni az összes teszt gyár, mert nem lesz rá szükség! 😂🤦🏻‍♀️

2022. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyesek már a beágyazódást is érzik, sőt tudják, hogy azaz volt! Olyan dolgokat mondanak itt néhányan, hogy egy 20 éve praktizáló orvos is meredten figyelne. Lassan tényleg nem kell teszteket gyártani, ha azt ia tudjuk mikor ágyazódott be!
2022. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyutt voltal a paroddal mi nem tudjuk hogy hasznaltal e ovszert.Ha igen nem kell agodnod nem vagy terhes ha nem használtál 25% az esélye hogy terherbe estél
2022. okt. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!