Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétszer esett a hőm a ciklusba...

Kétszer esett a hőm a ciklusban, ez mire utalhat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz linkelni görbét?
2010. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Azt a tippet kaptam, hogy szept.18-án lehetett pé. De olyan kérdésem is lenne, hogy a stressz nem befolyásolja a hőt? Szept. 18-án férjhez mentem. Illetve ma reggel 36,6 volt a hőm, de napközben nyugalomban 37,2. Lehetséges, hogy ennyi a különbség? Remélem nem teljesen esélytelen még a baba, a mai hőcsökkenés mellett... December óta próbálkozunk, kezdek nagyon türelmetlen és csalódott lenni.

2010. szept. 28. 14:34
 3/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem még lehetsz babás, nekem is azt mondták, pedig nekem 37,2-ről esett le 36,5-re és még ma is ennyin áll. azt tanácsolták igyak palástfűteát mert lehet, hogy alacsony a prog.szintem, és azért nem tud emelkedni most a hőm (ha netán babás vagyok). Ha csökkeni fog nekem, akkor valószínű nem vagyok babás, de ha nőni fog, akkor lehet, hogy babás vagyok. Mensim amúgy már 4 napja késik...

talán kicsit hasonlít a görbénk:

[link]

2010. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szurkoljunk egymásnak!


Bár ha már négy napja késik neked, nem túl rövid a luteális szakaszod? Általában 14 nap, nem?

2010. szept. 28. 14:41
 5/10 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, annyira nagyon nem értek hozzá. csak azt tudom, hogy ilyen még nem volt, hogy késsen nekem mostanában a mensim. péntek óta csak rózsaszínű a wc papír, de nem menstruálok, pedig szombaton kellett volna hogy megjöjjön, és péntek éjjel volt is ilyen erős megjön érzésem, de mégse jött meg. ma meg kicsit fájdogál a derekam, meg fura a hasam is, nem tudom, majd kiderül, reménykedek még picit, hátha...szurkoljunk egymásnak, igen! de én nagyon félek, hogy valami más bajom van! :((
2010. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és a másodikkal is már találkoztam. :o)


Annyit tudok mondani a görbédhez, hogy az ovulációd meg volt, de nem értékelhető ki pontosan hogy mikor, mert a 17. napon nem mértél, a 18. napon meg jóval később mérted mint szoktad, és épp az ovuláció környékén ez nem szerencsés. Ha a 18. napon korábban mérsz, és alacsonyabb egy fokkal a hőd, akkor lehet, hogy már a 20. nap körül megtörtént, de a 22-23 nap között pedig a hőmérsékleti szabályoknak megfelelő gyönyörű emelkedés látható. Mivel nem lehet tudni, hogy mikor volt, ezért azt sem, hogy mi az a hőmérséklet, ami alá már nem eshet, ha babás vagy.

Tehát itt most egyetlen dolog, amit lehet: várni, és kiderül, mert mindkét esetben egy esetleges teszteléshez még jócskán telni kell a napoknak...

22-23 nap körül nem voltatok együtt? Az jó lett volna, minden esetre szorítok nagyon!

2010. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14:38-as! Ha valóban 15-én volt ovulációd, akkor jóhogy még nem jött meg. Általában 14 nappal pé után jön meg a mestruáció. De ha pénteken kellett volna megjönnie, akkor az csak 9 nap, és az nagyon kevés, addig be sem fejeződik a beágyazódás. Lehet hogy most kicsit csúszott a pé-d, és emiatt a mensid is.
2010. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De nekem mindig így jött meg, és szombaton kellett volna megjönnie. És akkor nem értem, mi ez a rózsaszínezés a wc papíron? Ilyen még nem volt! És mi volt ez a nagy hőemelkedés most a hétvégén hirtelen? Szóval itt valami tutira nem stimmel.
2010. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem stimmel semmi akkor miért nem mész el orvoshoz vagy csinálsz tesztet?
2010. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! péntek reggelre tervezem a tesztet, ha addig nem jön meg a mensim. orvoshoz meg akkor mennék, hogy ha 2 tesztem is negatív lenne és nem jönne meg a mensim, vagy ha pozitív lenne a tesztem akkor meg azért mennék később.
2010. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!