Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, hogy teherbe ejtettem...

Félek, hogy teherbe ejtettem a barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali.

Szóval 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Talán 2 hete volt egy romcsi napunk, és mindketten csináltuk egymásnak. Egyszerre.

Én mentem el hamarabb, és megálltam gyorsan letörölni, utána folytattam neki.

Akkor ez eszembe se jutott, de utána elgondolkoztam, hogy mi ha maradt sperma az ujjamon, és úgy nyúltam oda.

Eléggé beijesztettem magam, hogy mi ha most tegerbe ejtettem a barátnőmet.

A másik ok amiért félek, hogy tegnap kellett volna megjönnie neki, de késik. Nem ez az első alkalom, hogy késne, már többször előfordult, volt egy hónap is.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudok most valamit tenni, vagy ti mit tanácsoltok nekem?

Tudom kicsi az esélye, de nagyon félek, hogy teherbe ejtettem úgy, hogy még le sem feküdtünk.

Előre is köszi a segítséget



2022. nov. 2. 14:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hali. Megjott neki szerencsére, de mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2022. nov. 12. 14:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!