Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal óvszerrel védekeztünk, de mégsem jön meg. 6 napja késik és nincsenek arra utaló jelek, hogy meg akarna hamarosan jönni. Menzesz előtt mindig érzékeny a mellem, fáj a derekam és érzem a hasamat is, de most semmi. Nem állt be a menstruációm, de 4 napnál nem nagyon szokott többet késni. Nem tudom, hogy vegyek-e tesztet vagy várjak még. Mennyi esélye lehet a terhességnek? A barátom 21, én 17 éves vagyok, tehát még nagyon nem állunk készen a gyerekvállalásra.

2022. nov. 6. 14:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Miután előváladék útján is teherbe lehet esni, illetve az óvszer is lehet lyukas, így lehetsz, igen.

De szerintem még korai lenne a teszt, plusz sok más okból is késhet. Pár nap csúszás pedig nem abnormális. Ne stresszelj rá, mert azzal is csak rontasz a helyzeten.

2022. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az óvszer valószínüleg nem volt lyukas és a barátom nem ment el bennem. Persze erről én is tudok, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni és emiatt izgulok egy kicsit, de próbálok nem rástresszelni erre. Hiszen ez sem fog segíteni rajtam, sőt.

2022. nov. 6. 14:44
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagy terhes, de szerintem csinálj egy tesztet, ne szorongj rajta. 6 nap késéssel pozitív lenne, ha terhes lennél.


Ha viszont valami csoda folytán mégis terhes vagy, akkor jobb minél előbb tudni és szólni a szüleidnek.

2022. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Berakta gumi nélkül akár csak fél percre is? ha igen akkor lehetsz terhes
2022. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A szájánál járt, de be nem rakta. Lehet, hogy ez is számít.


Nem sokkal a menzesz várt első napja előtt felfáztam (fájt a pisilés, enyhén véres is voltam a vizeletem, de csak 1 napig). Ez lehet okozója a menzesz elmaradásának? Vagy jelenthet valamit?

2022. nov. 6. 16:48
 6/13 anonim válasza:
89%

#5

A menstruációdat kb bármi befolyásolhatja. Ne találgass és agyalj rajta, mert azért is késni fog.

Engedd el a témát ha úgy ítéled meg, nem sok esély van a gyerekre.

Menj feküdj egy kád forró vízbe, chill, igyál egy kis vörösbort és nyugodj meg.

Ha annyi ezrest kaptam volna ahányszor amiatt stresszeltem hogy késik, milliárdos lennék.


Első vagyok

2022. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6os nem lett volna jó az idegeskedés helyett normálisan védekezni?:-D
2022. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

#7

Majd ha tudsz időt utazni, szólj.

Nem volt rajtuk az elején gumi? Oké, majd tanul belőle. Jelenleg tud mást tenni, mint lenyugodni? Nem.

Akkor van még kérdésed? 😃

2022. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

8as hát azért tiniként is lenni kéne minimális agynak nem csak ösztönlénynek.


És én nem tudnék lenyugodni mikor lehet terhes vagyok.

2022. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9


Minimális aggyal valószínüleg a gumiig sem jutok el, hogy azt lehet kéne használni.


Meg sem engedem a barátomnak, hogy berakja óvszer nélkül. Egyedül a szájánal járt és hidd el már ott megbántam.


Mielőtt bármi lett volna közöttünk átbeszéltük, hogy óvszer nélkül nem csináljuk.

2022. nov. 6. 17:27
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!