Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvetéltem vagy csak megjött...

Elvetéltem vagy csak megjött a mensim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hete a párommal lefeküdtünk (volt bennem gumi nélkül is, bár nem valami sokáig) és másnap meg kellett volna jönnie, de ez nem történt meg, hanem csak a mai napon. Eddig tesztelni nem volt lehetőségem, ma viszont megjött a mensim. Esetleg ilyenkor lehet szó vetélésről és hogy, amiatt vérzek vagy csak késhetett egy hetet és semmi többről nincsen szó?

Egyébként a mensim kb ugyanolyan, mint szokott lenni, talán csak egy picit fáj jobban.

Ha nagyon idióta a kérdés, elnézést, nem vagyok jártas a témában. 😅😅

18L



2022. nov. 13. 18:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Inkább nem is mondok semmit.


Vegyél elő egy biológia tankönyvet.

2022. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem hinném,hogy elvetéltél.

Amikor elmegy benned a barátod nem válsz azonnal terhessé, illetve ha a menstruációd előtti napon voltatok együtt akkor nem lehetett ovulációd.

Az ovuláció ( mikor teherbe eshetsz ) a menstruációd előtti (általában) 14. napon van.

2022. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Az aktus után akár 5 nap is lehet,mire beágyazódik a megtermékenyített petesejt. Ergo terhes biztos nem voltál.


Amúgy biológia óra,mint olyan, nem volt?

2022. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Késett e menstruációd, most megjött, ennyi. 18 évesen ha nem akarsz gyereket normálisan kellene védekezni, de hagyd, hogy óvszer nélkül egyáltalán betegye, gondolom nem hiányzik a gyerek, és az abortusz sem...
2022. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha erre azt hiszed terhesség volt, jobb ha nem is szexelsz.
2022. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

1. Védekezzetek rendesen, kétlem, hogy 18 évesen anyuka akarsz lenni.

2. Ha szexuális életet élsz és késik 1 napot is a menstruáciöd, akkor trsztelj rögtön, igyanis ha nem akarod megszülni, akkor szorít az idő...

3. Remélem bioszból nem kell érettségizned, mert tuti a bukás.

4. Védekezzetek. Nem, a megszakítás nem védekezés. Igen, a 'kicsit betette gumi nélkül' eredményei itt járnak közöttünk.

2022. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Ha azt hiszi itt bárki is, hogy manapság biológiaórán részletezik a női ciklust és a megtermékenyülést és társait, az nagyot téved.
2022. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%
Tesztet csináltál? Aktus után minimum 14 nappal kimutatja.
2022. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%

#8.

Kérlek fuss neki még egyszer az első mondatnak: "Egy hete a párommal lefeküdtünk (volt bennem gumi nélkül is, bár nem valami sokáig) és másnap meg kellett volna jönnie, de ez nem történt meg, hanem csak a mai napon."

2022. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol nekem ilyen volt a kémiai terhességem.Annyi,hogy én teszteltem,pozi is volt,de nem erősödött,majd egy hét mulva megjött.Szerintem te nem voltál terhes.Előfordul,hogy hol hamarabb jön meg pár nappal,hol később.
2022. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!