Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikersztoris lombikosok! Hány...

Sikersztoris lombikosok! Hány mapos embriót kaptatok vissza és lett sikeres?

Figyelt kérdés
Beágyazódást éreztétek? Ha igen akkor mikor?

2022. nov. 17. 12:53
A kérdező szavazást indított:
2 napos
3 napos
4 napos
5 napos
7 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

5 naposnál ET+2 napon a vérnyomásom borzalmas alacsony volt, el is ájultam. A wc-n aznap láttam egy kis véres maszatkát, aznap még egyszer ugyanezt tapasztaltam.

Két 5 napost kaptam vissza.

Emlékszem, már azt képzeltem be, hogy az ájuláskor kvázi kivetette a szervezetem az embriókat, hogy biztos olyan volt, mint egy allergiás reakció. Merthogy első lombiknál is pont ET+2-n ájultam el. Az nem sikerült, de a másodikból lett egy baba.

2022. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! :) Nekem tegnap volt a beültetés, ma pedig szédülök, lehet lecsekkplom én is a vérnyomásom.
2022. nov. 17. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2db 4naposat kaptam vissza! 1 baba lett! Nem éreztem semmit.
2022. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Én is 5 naposat kaptam vissza és nem tudom mi lesz a vége, 7-én volt a transzfer. Produkálok minden tünetet, alhasi görcs, hasszurka, fejfájás, gyakori szédülés, eleinte volt emlőfájdalom, de az elmúlt, hónaljban a nyirokcsomó néha befájdul, 4 napig durva puffadásom volt, azóta enyhült, hányinger.

Kezdtem azt hinni, hogy baba van, mert az előzőnél nem éreztem ennyi mindent, de aztán rájöttem, hogy gyógyszerek miatt van minden, mert reggel a szuri előtt nincs semmi tünet. Utána elkezdődik. Aztán a deles tabletta és az esti gél. Ma is teszteltem ET+10 és full negetív. :(

2022. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, milyen tesztet csináltál? Amíg nem jön meg ne add fel 😊 neked még kell szurizni amúgy? Nekem csak progeszteron kúp van :O
2022. nov. 17. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
1db ötnaposat ( 4. Lombik, intézet váltás után). Semmit nem éreztem.
2022. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Peppino és Facelle teszteket használok.
2022. nov. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#4


Hogyhogy még nem hívtak vissza tesztelésre/vérvételre? Nekem ET+9 napon kellett menni 5 naposakkal az intézetbe tesztelni.

Sajnos ha ET+10 negatív, az nem sikerült. A progeszteron miatt nem tud megjönni.

2022. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem vesznek vért ha negatív a teszt. Magánba megyek megcsináltatni, mert különben nem lennék nyugodt.
2022. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a meddőségin csináltak tesztet, akkor sem vettek vért, amikor negatív lett, akkor sem, amikor potitív.
2022. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!